×

MediSept

MediSept

MediSept dostarcza środki do dezynfekcji dłoni i powierzchni w gabinetach i szpitalach już od ponad 25 lat. Jest jedynym polskim producentem preparatów do dezynfekcji będących wyrobami medycznymi oraz jednym z największych w Polsce producentów profesjonalnych środków utrzymania higieny. Produkty marki MediSept to nowoczesne preparaty do dezynfekcji oparte na innowacyjnej technologii i optymalnie dobranych formułach. Produkty MediSept nie powodują uczuleń, są bezpieczne dla użytkownika i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Są rekomendowane przez takie firmy jak Vimex oraz Famed. W 2004 r. powstała marka Medi-CLEAN oferująca produkty do mycia codziennego. W 2006 r. wprowadzono nową markę produktów jednorazowych do sterylizacji Steri-LINE, a w 2012 r. powstała marka środków do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk Medi-LINE

MediSept oferuje:

  • Medi-LINE (Velox, Protect)
  • Medi-LINE (Quatrodes, Viruton)
  • Medi-LINE (Velodes)
  • Medi-CLEAN

MediSept – produkty do dezynfekcji i mycia

MediSept oferuje produkty Protect, Quatrodes, Velodes, Velox, Viruton i środki czystości. Gotowe do użycia środki, koncentraty, kremy, płyny i preparaty dezynfekujące działają skutecznie na grzyby, bakterie, wirusy i prątki gruźlicy. Na uwagę zasługują bezalkoholowe lub alkoholowe chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego (Velox Wipes), mydło w postaci pianki (Velodes Soap Foam) czy koncentrat do dezynfekcji narzędzi ze stali, niklu i miedzi (Viruton Strong). Środki do dezynfekcji MediSept są stosowane w placówkach medycznych (szpitale, przychodnie), placówkach edukacyjnych (szkoły, przedszkola), gabinetach dentystycznych, fryzjerskich, kosmetycznych, masażu, salonach fitness, SPA czy solariach.

​MediSept – normy

Produkty MediSept spełniają europejskie normy jakości. W 2011 r. wdrożono system zarządzania jakością ISO EN 13485 w zakresie produkcji wyrobów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych. W 2014 r. powstała nowoczesna linia produkcyjna oraz nowe centrum badawcze w Lubelskiej Strefie Ekonomicznej we współpracy z Klastrem Lubelska Medycyna. Środki i preparaty są zgodne również z normą 93/42 EWG. Wszystkie produkty poddawane są stałej kontroli jakości. Produkty z serii Protect na bazie związków amonowych uzyskały pozwolenie na obrót produktem biobójczym 6046/15, a produkty pielęgnacyjne np. kremy zostały przebadane dermatologicznie i zgłoszone do CPNP (Cosmetic Product Notification Portal).

oferta

Zobacz produkty MediSept