Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
  3. CZ

Medline

 

Sprzęt medyczny Medline

Firma Medline została założona w 1966 roku, ale jej korzenie sięgają 100 lat wstecz, kiedy to AL Mills założył fabrykę odzieży Northwestern. Od tego czasu firma rozrosła się do rozmiaru największego amerykańskiego producenta i dystrybutora sprzętu medycznego. Medline jest największym prywatnym dostawcą sprzętu medycznego w Stanach Zjednoczonych. Zajmuje się produkcją i dystrybucją ponad 125.000 produktów medycznych i chirurgicznych do zakładów opieki zdrowotnej oraz na rynkach detalicznych.

Medline

  • Dominacji na rynku
  • Medline osiągnął pozycję lidera rynku w kilkunastu głównych kategoriach produktów medycznych.
  • Wzrost sprzedaży
  • Ponad czterdzieści lat nieprzerwanych wzrostów sprzedaży dało w roku 2010 sprzedaż na poziomie 4 miliardów dolarów.
  • Innowacja
  • Ciągły rozwój i dywersyfikacja port folio spowodowały posiadanie setek produktów, patentów i znaków towarowych.
  • Orientacja na klienta

Rękawice medyczne Medline

Medline tworzy produkty na miarę potrzeb klientów, najwyższej jakości, przystępne cenowo. To dlatego produkty Medline można znaleźć w prawie każdym szpitalu w Stanach Zjednoczonych, a w ponad połowie tych szpitali Medline jest w pierwszej dziesiątce dostawców sprzętu medycznego.

Artykuły Medline

Profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego Medline gwarantują najwyższe bezpieczeństwo gwaranując niezawodność w każdej sytuacji. Firma medline bierze pod uwagę przede wszystkim takie czynniki jak: ekonomiczność, trwałość, gwarancja, które są najważniejsze w sprzęcie ratującym życie ludzkie. Firma MEDline rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku i jest jednym z najdłużej działających na rynku dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce. 

Certyfikaty Medline

Produkty MedLine posiadają certyfikaty ISO 9001:2000, AQAP, TRACE.

Certyfikat ISO 9001:2000 Systemy zarządzania jakością (Quality management systems requirements).

Certyfikat AQAP - (Allied Quality Assurance Publication) to standaryzacyjna seria publikacji dotycząca jakości dla dostawców sił zbrojnych.

Certyfikat TRACE - certyfikat potwierdzający prowadzenie działalności zgodnie z międzynarodowymi standardami antykorupcyjnymi.
 

Dystrybutorem Medline w Polsce jest Skamex.

Producent oferuje produkty takie jak: furażerka, maski chirurgiczna, rękawice nitrylowe z aloesem, rękawiczki nitryloweczepek chirurgiczny, fartuch chirurgiczny.

Produkty Medline

Lista produktów producenta Medline