×

Margomed

MARGOMED dostarcza sprzęt do placówek medycznych na terenie całego kraju. W branży medycznej jest doceniany za wysokie standardy produkcji oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Każdą partię produktów badają we własnych laboratoriach (mikrobiologicznym, fizykochemicznym oraz biologicznym).

MARGOMED OD 29 LAT DOSTARCZA SPRZĘT DO PLACÓWEK MEDYCZNYCH W CAŁYM KRAJU

W branży medycznej są doceniani za najwyższe standardy produkcji oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Każdą partię produktów badają we własnych laboratoriach mikrobiologicznym, fizykochemicznym oraz biologicznym.

Wszystkie etapy procesu produkcyjnego realizują na terenie nowo wybudowanej, nowoczesnej hali produkcyjnej o powierzchni 13 tys. m² w Lublinie. Przedsiębiorstwo posiada własny dział R&D, biuro konstruktorskie, nowoczesną narzędziownię, linię sterylizacyjną oraz laboratorium mikrobiologiczne.

W roku 2021 uruchomiony został w pełni zautomatyzowany proces montażu innowacyjnych przyrządów do przetaczania płynów infuzyjnych opartych na opatentowanych rozwiązaniach, zintegrowany z procesem pakowania.

oferta

Zobacz produkty Margomed