Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Granuflex® Extra Thin

Producent:

Kod produktu: CON-18797*

Opis

 

Granuflex® Extra Thin

Granuflex Extra Thin to półprzezroczysty i umożliwia obserwację rany przez opatrunek. Szczególnie polecany jest w ranach naskórkujących, odleżynach I stopnia, otarciach, skaleczeniach, ranach pooperacyjnych bez wysięku oraz jako opatrunek wtórny.

Granuflex® Extra Thin​ Wskazania: 

Granuflex Extra Thin to hydrokoloidowy opatrunek przeznaczony do stosowania na rany przewlekłe w końcowym etapie ich gojenia (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), rany naskórkujace, odleżyny l stopnia, rany świeże, otarcia, skaleczenia. Cienki i elastyczny opatrunek firmy Convatec może być używany jako opatrunek pierwotny. 

Granuflex® Extra Thin​ Stosowanie: 

Granuflex® Extra Thin należy nakładać tak, aby wystawał około 2-3 cm na zewnątrz rany. Można stosować w ranach zakażonych. Nie powinien być utrzymywany na ranie dłużej niż 7 dni, a w ranach zakażonych do 3 dni. Opatrunek Granuflex jest przezroczysty dzięki czemu można na bieżąco monitorować stan rany. Przed założeniem opatrunku należy rozgrzać go dloniach. Stosowanie opatrunku Granuflex® Extra Thin nie gwarantuje zabezpieczenia przed wirusem HIV. Opatrunek hydrokoloidowy to skuteczne rozwiązanie na najtrudniejsze rany, dzięki nowoczesnej technologii działa szybko i w każdym miejscu. 

Granuflex® Extra Thin​ Przeciwwskazania: 

Uczulenie na składniki opatrunku.

 

Dostępne rozmiary opatrunków Granuflex:

ROZMIARY NIEREFUNDOWANE (cm)

ROZMIARY REFUNDOWANE
(cm)

5 x 10

5 x 30

7,5 x 7,5

10 x 10

15 x 15

 

Okres przydatności Granuflex Extra Thin - 2 lata

Uwaga! Produkt niedostępny w sprzedaży detalicznej. Do kupienia jedynie w ofercie dla podmiotów odpowiedzialnych jak szpitale, apteki itp.