Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Chirurgia Strzygarka chirurgiczna
Oferta

Strzygarka chirurgiczna

Producent:

Kod produktu: DYND70800EU

Opis

 

Nowy standard w przedoperacyjnym usuwaniu owłosienia 

Usuwanie owłosienia przy pomocy strzygarki nigdy nie było tak łatwe i bezpieczne. Strzygarka chirurgiczna Medline zapewnia usunięcie owłosienia jednym pociągnięciem bez ryzyka uszkodzenia skóry. Strzygarka Medline jest inna niż wszystkie, wystarczy ją użyć aby poczuć zasadniczą różnicę.

Dzięki trzem typom ostrzy strzygarka Medline może być stosowana w każdej sytuacji klinicznej

Ostrze uniwersalne do strzygarki zapewnia najszerszy zakres zastosowania, usuwa jednocześnie owłosienie najbliżej skóry pozostawiając ją bez uszkodzeń. Specjalne zaprojektowane ostrze Neuro gwarantuje, że strzygarka Medline nie zawiedzie również w obszarach gęstych i długich włosów na głowie. Unikalne, wąskie ostrze pozwala zastosować strzygarkę we wrażliwych okolicach, gdzie jest mało miejsca i/lub skóra jest luźna.


Strzygarka Medline wyróżnia się skutecznością dzięki zastosowaniu dwustopniowego procesu produkcji formowania ostrzy. 

Powierzchnie tnące ostrzy strzygarki Medline nachylone są pod kątem ok. 45° i posiadają trójkątne zakończenia. Rozwiązania konkurencyjne cechują się albo płaskim albo zaokrąglonym profilem. Wyrafinowana konstrukcja ostrzy strzygarki Medline pozwala obcinać włoski z mniejszym oporem, przez co przesuwanie strzygarki jest łatwiejsze, a ryzyko uszkodzenia skóry znacznie spada. 

Poczuj różnicę 

Nigdy dotąd strzygarka chirurgiczna nie była tak skuteczna i tak bezpieczna dla pacjenta.

Problem infekcji miejsca operowanego (SSI)
Infekcje miejsca operowanego stanowią ok. 14,5% infekcji szpitalnych. Każdy przypadek infekcji miejsca operowanego oznacza około siedmiodniowe przedłużenie czasu hospitalizacji i nierzadko podwaja koszty leczenia pacjenta zwiększając je średnio o 7000 – 10 500 PLN. Ryzyko zgonu pacjenta rośnie od 2 do 11 razy. Biorąc pod uwagę oczywiste ryzyko licznych uszkodzeń skóry przy goleniu, nie budzi zdziwienia fakt, że odsetek pacjentów z infekcją miejsca operowanego, u których do usunięcia owłosienia zastosowano strzygarkę chirurgiczną  jest znacząco niższy.

Międzynarodowe zalecenia
Wiodące, światowe organizacje zdrowotne są zgodne, jeśli trzeba usunąć owłosienie przed zabiegiem operacyjnym, powinna być zastosowana strzygarka chirurgiczne a nie golarka! Strzygarka chirurgiczna Medline pomoże Twojemu szpitalowi przestrzegać zalecenia i rekomendacje organizacji międzynarodowych opracowane przez ekspertów ds. zapobiegania infekcjom. Pamiętaj, że działania te mają szansę zmniejszyć ilość infekcji w Twoim szpitalu i zminimalizować koszty ponoszone na leczenie powikłań. 

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów
Strzygarka chirurgiczna Medline powstała na podstawie bezcennych informacji od klinicystów z różnych regionów.  Informacje te pozwoliły stworzyć strzygarkę chirurgiczną inną niż wszystkie. Bezkontaktowa ładowarka indukcyjna z zabezpieczeniem przed przeładowaniem pozwala strzygarce Medline zawsze być w gotowości niklowo-wodorkowa bateria cechuje się brakiem efektu pamięci i długą żywotnością. Uchwyt strzygarki jest w pełni zanurzalny, co umożliwia właściwe mycie i dezynfekcję.

Elastyczność zastosowań, poręczność, wysoka wydajność i unikalny poziom bezpieczeństwa to główne cechy naszej strzygarki chirurgicznej. Bardzo szeroki zakres zastosowań odejmuje między  innymi  Blok Operacyjny, oddziały anestezjologii i intensywnej terapii, ginekologię i położnictwo, oddziały chirurgiczne i radiologii interwencyjnej.

strzygarka chirurgiczna Medline

 

 

Zobacz katalog strzygarki chirurgicznej Medline:

 

 

Czytaj artykuł: "Przedoperacyjne przygotowanie skóry oraz antyseptyka jamy ustnej jako istotne czynniki..."