×

Purple Surgical

Sprzęt medyczny Purple Surgical

Firma Purple Surgical powstała w 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w Londynie. Produkcja i dystrybucja mieści się w południowo-zachodniej Anglii w obiekcie o powierzchni 5 000 m2. Zawiera trzy najnowocześniejsze pomieszczenia o podwyższonej czystości, obejmujące montaż, formowanie wtryskowe, wytłaczanie rur i automatyczne pakowanie.

Firma Purple Surgical jest częścią Cory Bros Holdings Ltd, grupy, która obejmuje:

Cory Bros (Hospitals Contracts) Co. Ltd.
Purple Surgical International Ltd.
Cory Medical Ltd.
Cory Plastics Ltd

Purple Surgical – Cele

Purple Surgical International prowadzi działalność polegającą na dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań dla systemu opieki zdrowotnej i jego pacjentów chirurgicznych, jak również zwiększeniu efektywności i skuteczności chirurgii z zastosowaniem innowacyjnego, wysoce konkurencyjnego asortymentu oraz ciągłego rozwoju oferty produktowej.

Purple Surgical – Usługi

Centrum administracyjne jest ukierunkowane na utrzymanie najwyższego poziomu sprawności, aktywnej komunikacji i wsparcia, aby dystrybutorzy i partnerzy biznesowi Purple Surgical mieli wszelkie dostępne narzędzia do skutecznego prowadzenia i rozwijania swojej działalności.

Purple Surgical – Produkcja sprzętu medycznego

Mocne strony w produkcji stanowią formowanie wtryskowe, wytłaczanie rur, podzespołów i automatyczne pakowanie. Inwestycje w najnowszy sprzęt służą maksymalizacji efektywności i zapewnieniu produktów bardzo konkurencyjnych cenowo.

Purple Surgical International – Dystrybucja

Purple Surgical International jest zaangażowana w osiągnięcie swoich celów, pracując w duchu partnerstwa z entuzjastycznymi krajowymi i regionalnymi dystrybutorami, którzy posiadają największą wiedzę i doświadczenie na ich lokalnych rynkach. Produkty Purple Surgical posiadają znak CE i są dostępne w trzech formatach:

Sterylne: obejmujące marki Purple Surgical i Cory Bros z opakowaniami wielojęzycznymi (język angielski, francuski, niemiecki, hiszpański i włoski).
Niesterylne: dostosowane do lokalnych wymagań dotyczących opakowania.
Sterylne z własnym oznakowaniem: zgodnie z określonymi wymogami.

Zakres artykułów medycznych

Oferta jest stale poszerzana, skupiając swoją uwagę na produktach na Blok Operacyjny. Wiele z produktów Purple Surgical jest opatentowane i unikalne. Wszystkie natomiast są najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach.

Skamex to dystrybutor Purple Surgical w Polsce.

Producent oferuje produkty takie jak: dreny z filtrem, kaniula Spackmann’a, trokar optyczny, stapler.

oferta

Zobacz produkty Purple Surgical