×

Coloplast / Porges

Sprzęt medyczny Coloplast / Porges

Porges jest, od 2005 roku, częścią światowego koncernu Coloplast.

Porges jest producentem znanego na całym świecie sprzętu medycznego jednorazowego użytku do leczenia większości schorzeń uroginekologicznych stosowanego zarówno w placówkach medycznych jak i warunkach domowych, prowadzi badania naukowe i wprowadza na rynek produkty innowacyjne i nowoczesne rozwiązania z dziedziny urologii i chirurgii, oferuje zainteresowanym ponad 3500 pozycji, które dzielą się na ponad 700 grup produktów, posiada swoje oddziały lub też dystrybutorów w ponad 70 krajach,już ponad 110 lat jest ekspertem w dziedzinie urologii, ginekologii i ginekologii chirurgicznej.

Sprzęt medyczny dla urologii Colopast

Coloplast, założony w 1957 roku, jest wiodącym dostawcą produktów medycznych na globalnym rynku opieki zdrowotnej. Opracowuje nowe rozwiązania w zakresie opieki stomijnej, urologii oraz leczenia trudno-gojących się ran oraz wprowadza na rynek produkty najwyższej jakości, oparte na najnowszej wiedzy technicznej i badaniach naukowych.

Produkty Coloplast

Coloplast dostarcza produkty stomijne, produkty urologiczne oraz produkty opatrunkowe. Najbardziej rozpoznawalne produkty Coloplast to np. cewniki specjalistyczne, ewakuatory kamieni, jednorazowe przyrządy elefant, koszulki dostępu moczowodowego, stenty moczowodowe, sztuczne protezy pracia, prowadnice do nefrostomii, rozszerzadła dwuczęściowe z wymiennymi filiformami, stent cewkowy Urospiral, zestawy do wykonania nefrostomii, zestawy wielostopniowe Kolibri.

W Polsce dystrybutorem Coloplast/Porges jest Skamex.

Producent oferuje produkty takie jak: stenty, cewniki, protezy prącia, zestaw Detour.

oferta

Zobacz produkty Coloplast / Porges