Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Radiologia Radiologia ogólna Procesor Carestream X-OMAT 2000
Oferta

Procesor Carestream X-OMAT 2000

Producent:

Kod produktu:

Opis

Wysoka wydajność w niewielkim opakowaniu 

Procesory CARESTREAM X-Omat 2000 i 2000A oferują sprawdzoną niezawodność procesorów Carestream X-Omat M35 i M35A, a dodatkowo - szybki cykl obróbki, zwiększający wydajność o 34% w porównaniu z obróbką w cyklach standardowych. 

W szybkim cyklu, błona o wymiarach 35x43 cm obrobiona zostaje w czasie zaledwie 90 sekund (115 sekund od wejścia do wyjścia), co zwiększa wydajność obróbki błon. Stosowanie tego szybkiego cyklu zalecane jest dla filmów Carestream T-Mat oraz podobnych do niego klisz rentgenowskich do zastosowań ogólnych. 

Korzytając z zestawu instalacyjnego dołączonego do procesora, każdy z tych modeli można zainstalować "przez ścianę". Przystępność, wyniki o wysokiej jakości i zaawansowana stylistyka czynią te solidne procesory nastołowe idealnym rozwiązaniem dla współczesnych klinik, prywatnych gabinetów, laboratoriów, zastosowań mobilnych, izb przyjęć i oddziałów chirurgicznych. 

Najwyższa niezawodność

Procesory Carestream X-Omat 2000 i 2000A wykorzystują tę samą bazową technologię, która przyniosła międzynarodowe uznanie za niezawodność procesorom M35 i M35A. 
Użytkownicy mogą liczyć na jego niezawodność, codzienną wydajność i możliwość przystosowania do przyszłych potrzeb. Zaawansowany procesor RA 3000 to tylko jeden z dowodów długofalowego zaangażowania firmy CARESTREAM w klasyczne obrazowanie diagnostyczne.