Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Flexi-Seal™ FMS

Producent:

Kod produktu:

Opis

 

Flexi-Seal® FMS

Flexi-Seal® FMS to system do kontrolowanej zbiórki stolca, do stosowania okresowo u pacjentów unieruchomionych, z nietrzymaniem stolca o konsystencji płynnej lub półpłynnej. System został zaprojektowany, aby zmniejszać ryzyko uszkodzeń skóry oraz zapobiegać rozprzestrzenianiu zakażeń szpitalnych.

System jest przeznaczony dla osób z biegunką, jest łatwy w użyciu i stanowi doskonałą alternatywę do tradycyjnych metod zaopatrzenia, takich jak podkłady, pieluchy, worki na stolec czy kanki doodbytnicze.

W zestawie Flexi-Seal® FMS znajduje się silikonowy rękaw odprowadzający, wyskalowana strzykawka i worek zbiorczy. Na końcu silikonowego cewnika znajduje się miękki i elastyczny balonik retencyjny, dopasowany do anatomii zwieracza odbytu, a na jego drugim końcu znajduje się łącznik z workiem.

Zestaw Flexi-Seal® system do kontrolowanej zbiórki stolca (FMS) zawiera 1 silikonowy cewnik, 1 wyskalowaną strzykawkę, 3 worki zbiorcze.

 

Uwaga! Produkt niedostępny w sprzedaży detalicznej. Do kupienia jedynie w ofercie dla podmiotów odpowiedzialnych jak szpitale, apteki itp.

Powiązane produkty