Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Detektor DRX Plus

Producent:

Kod produktu:

Opis

Zaawansowany detektor DRX Plus – jeszcze szybszy, lżejszy i bardziej niezawodny niż starszy model – może być uruchamiany przez cały dzień, w całej placówce – zawsze, kiedy jest najbardziej potrzebny. Więc przenieś detektor do zaktualizowanego przenośnego aparatu DRX na poranne obchody. Używaj go w gabinecie z systemem DRX-Evolution w czasie, kiedy przyjmuje się najwięcej pacjentów. A później zabierz go do innej placówki w systemie DRX-Transportable. Ta niespotykana uniwersalność może zwiększać Twoją wydajność i pomóc Ci zmaksymalizować zwrot z inwestycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Serce platformy X-FACTOR

Detektor DRX Plus jest już dostępny. Jest tak samo potężny, uniwersalny i bezprzewodowy. Nadal płynnie współpracuje z systemami w Twojej placówce. Jednakże ten detektor jest teraz jeszcze szybszy i lżejszy – gotowy, aby pomóc poprawić wydajność, organizację pracy i opiekę nad pacjentem w niespotykanym stopniu.

Bezprzewodowy. Prosty, Uniwersalny

Detektor DRX Plus 3543 pasuje do standardowych kratek Bucky'ego stojaka płucnego i stołu i może być używany w przypadku zdjęć wykonywanych na blacie, tak jak kaseta CR. Nie ma konieczności modyfikacji sprzętu.

 

 

Zobacz katalog detektora Detektor DRX Plus: