×

Visiomed

Sprzęt medyczny Visiomed

Spółka Visiomed „Laboratory of Medical Electronics” została założona w czerwcu 2007 r. przez Pana Eric Sebban – CEO. Firma ta specjalizuje się w rozwoju, tworzeniu i produkcji innowacyjnych wyrobów medycznych dla opieki zdrowotnej sprzedawanych bez recepty w sieciach farmaceutycznych.

Siedziba firmy położona jest w Montreuil (93 Seine St Denis – Francja), a także w Caen (14 Calvados – Francja), nowoczesne biura i magazyny znajdują się na powierzchni ponad 2400 metrów kwadratowych. To komfortowe środowisko pracy dla 60 współpracowników pozwala zapewnić najlepsze zarządzanie zamówieniami, wysyłkami i doskonałą obsługę klienta.

Termometr bezdotykowy Thermoflash

Najsłynniejszym produktem Laboratorium Visiomed jest pierwszy bezkontaktowy termometr lekarski z wykorzystaniem najnowszych technologii podczerwieni który jest sprzedawany pod marką ThermoFlash®.

W ciągu 3 lat firma Visiomed zyskała na rynku wysoką pozycję dzięki opracowaniu innowacyjnych produktów. Dzięki nowemu statusowi, Visiomed stał się specjalistą w dziedzinie elektronicznych wyrobów medycznych oraz produktów do samodzielnej diagnostyki w użytku domowym.

Artykuły medyczne Visiomed

Wszystkie marki, wzory, międzynarodowe znaki towarowe, patenty zapewniają klientom pewność, że proces produkcji jest przeprowadzany zgodnie ze wszystkimi normami europejskimi. Sława i sukces produkowanych przez Visomed marek na rynku to obecnie najlepszy dowód uznawania jakości wszystkich produktów dystrybuowanych przez Visiomed.

oferta

Zobacz produkty Visiomed