×

Sol-Millennium

Sprzęt medyczny Sol-Millennium

Sol-Millennium to międzynarodowy koncern medyczny, skupiający się na badaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań oraz dystrybucji wysokiej jakości sprzętu medycznego. Główna siedziba firmy mieści się w Szanghaju. Przedsiębiorstwo posiada również swoje przedstawicielstwa w Brazylii, Polsce, USA oraz Szwajcarii. Pomimo stosunkowo krótkiego stażu rynkowego, jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm produkujących sprzęt medyczny.

Strzykawki, igły i pozostały sprzęt medyczny Sol-Millennium

Przedsiębiorstwo początkowo specjalizowało się w produkcji form wtryskowych stosowanych przy wytwarzaniu jednorazowego sprzętu medycznego z tworzyw sztucznych. Do dziś Sol-Millennium jest jednym z największych na świecie dostawców tego typu rozwiązań. Przedsiębiorstwo od kilku lat dynamicznie rozwija swoją własną linię strzykawek oraz bezpiecznych igieł pod markami SOL-CARE oraz SOL-GUARD. Dodatkowo koncern w swoim portfolio posiada sprzęt medyczny przeznaczony dla weterynarzy, który dostępny jest pod nazwą SOL-VET.

Bezpieczny sprzęt medyczny Sol-Millennium

Jednym z najważniejszych produktów Sol-Millennium jest przede wszystkim bezpieczny sprzęt medyczny. Chroni on pracowników opieki zdrowotnej (i ich pacjentów) przed ryzykiem związanym z zakłuciami, które są poważnym zagrożeniem we współczesnych placówkach ochrony zdrowia na całym świecie. W naszej ofercie posiadamy między innymi bezpieczną strzykawkę z wbudowaną igłą, bezpieczne Igły czy strzykawki doustne. Zastosowanie produktów tego typu znacząco obniża ryzyko występowania zakażeń szpitalnych. Dowodzą tego liczne badania przeprowadzane przez niezależne instytuty badawcze. Z tego powodu bezpieczny sprzęt medyczny marki Sol-Millennium cieszy się ogromnym zainteresowaniem placówek ochrony zdrowia.

Nieustanny rozwój sprzętu medycznego Sol-Millennium

Sol-Millennium posiada rozbudowany zespół R&D w Szwajcarii. Nieustannie pracuje on nad rozwojem oferowanego asortymentu, tak aby sprzęt medyczny był najwyższej jakości, jednocześnie będąc przystępny cenowo. Dzięki temu produkty koncernu znaleźć można w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji Południowej. Wszędzie są one doceniane za swoją wysoką jakość oraz innowacyjność. Teraz sprzęt medyczny Sol-Millennium dostępny jest również w naszej ofercie.

oferta

Zobacz produkty Sol-Millennium