×

IMP Medical

Innovative Medical Products, Inc.(IMP Medical) jest światowym liderem w produkcji urządzeń do pozycjonowania chirurgicznego i podkładek chirurgicznych do ortopedycznych zabiegów chirurgicznych.

Założona w 1983 roku w Plainville, CT, firma IMP koncentruje się na opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów przynoszących korzyści i poprawiających wydajność na sali operacyjnej i klinikach szpitalnych, gdzie wymagana jest stabilizacja i pozycjonowanie pacjenta. Ich głównym celem była ortopedia, anestezjologia, radiologia i domowa opieka zdrowotna.

Ich produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić chirurgowi dokładność, zaoszczędzić czas na sali operacyjnej. personelu i przynoszą korzyści ogólnemu doświadczeniu chirurgicznemu pacjenta.

Postępy w minimalnie inwazyjnych procedurach chirurgicznych (MIS) i nawigacja w chirurgii ortopedycznej wspomaganej komputerowo (CAOS) dają IMP możliwości współpracy z chirurgami, którzy są światowymi liderami, oraz firmami ortopedycznymi zaangażowanymi w poprawę wyników pacjentów i technik chirurgicznych.

Ich celem jest opracowywanie i wytwarzanie wysokiej jakości produktów, które spełniają wymagania przepisów amerykańskich i międzynarodowych. Wprowadzają na rynek nowe pomysły, które zapewniają szpitalom oszczędność czasu i kosztów, zwiększają dokładność i wsparcie rąk chirurga oraz przyczyniają się do pozytywnych wyników leczenia pacjentów.