×

Hartalega

Historia Hartalega rozpoczęła się w 1988 roku. Dzięki ciągłemu rozwoju są aktualnie wiodącym producentem rękawic nitrylowych na świecie, z rosnącą zdolnością do produkcji miliardów rękawic każdego roku. Poza byciem uczestnikiem branży produkcyjnej rękawic, są cały czas zaangażowani w wprowadzanie innowacje. W rezultacie dysponują zaawansowaną, własną technologią produkcyjną, która pozwala chronić jakość produktów oraz dbać o efektywność procesu produkcji. Zaczęło się od pierwszej na świecie lekkiej rękawicy nitrylowej po pierwszą na świecie rękawicę antybakteryjną, która nie uwalnia substancji czynnych, odpowiadając na ewoluujące potrzeby użytkowników rękawic na całym świecie

Ich rewolucyjne produkty wpłynęły na transformacyjne zmiany w branży i pomogły poprawić życie milionów ludzi na całym świecie. Zdolność do projektowania odpowiednich rozwiązań z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, aby sprostać codziennym wyzwaniom związanym z ochroną dłoni, zapewnia im ciągły rozwój.

Technologia Goodpac™:
Usprawnienie procesu pakowania
Goodpac™ to technologia dystrybucji pojedynczych rękawic, która pozwala zaoszczędzić koszty, zapobiega marnotrawieniu rękawic i ich zanieczyszczeniu. Cyfrowy System Kontroli Jakości (DQS) skanuje i wykrywa nawet najmniejsze wady. Rękawice z wadami są automatycznie usuwane, co eliminuje ludzki błąd, który często występuje w tradycyjnych metodach inspekcji i sortowania. Dzięki DQS każda rękawica opuszczająca fabrykę jest w 100% wolna od wad wizualnych.

oferta

Zobacz produkty Hartalega