×

DMP Dental

Założona w 1985 roku, DMP posiada ponad 35 lat doświadczenia w projektowaniu, rozwijaniu, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości materiałów dentystycznych. Specjalizuje się w trzech głównych grupach produktów, które zawierają szeroki wybór produktów oferowanych w różnych opcjach pakowania.

Największą grupę produktów stanowią precyzyjne materiały do wycisków silikonowych, zarówno dla dentystów, jak i laboratoriów dentystycznych. Najnowszym dodatkiem do tej grupy są silikony skanowalne, które nadają się do użytku ze wszystkimi systemami skanowania 3D w stomatologii cyfrowej, bez wymagania dodatkowego traktowania powierzchni. Drugą główną grupą produktów są kompozyty do stomatologii estetycznej, w tym materiały wiążące i trawienne. Są to przede wszystkim materiały na bazie żywicy, dostępne w wariantach utwardzających się pod wpływem światła, samoutwardzalne lub dwuskładnikowe. Ostatnią grupą są amalgamaty, które zostały wprowadzone na rynek wraz z założeniem DMP i obejmują różne typy na każdą potrzebę.

Te produkty ewoluowały i rozrastały się na przestrzeni lat, odpowiadając na potrzeby klientów i najnowsze rozwój w branży dentystycznej. Dziś DMP z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na całym świecie i założyło DMP USA, aby zapewnić specjalistyczną obsługę dla swojej szybko rosnącej obecności na rynku północnoamerykańskim.

Nowoczesne pomieszczenia zostały zaprojektowane od początku specjalnie dla DMP, z uwzględnieniem szczególnych potrzeb każdej linii produktów. Lata doświadczeń w produkcji doprowadziły do tego, że nawet najmniejsze detale produkcyjne są rozważane i projektowane w najlepszy możliwy sposób, z wykorzystaniem najwyższej jakości surowców, aby produkować produkty premium. Jego laboratorium na najwyższym poziomie jest w pełni wyposażone we wszystkie nowoczesne instrumenty wspierające jego ścisłą kontrolę jakości w produkcji, wymagania testowe dla międzynarodowych standardów, jak również jego ciągły program badań.

Przede wszystkim zatrudnia wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów z doskonałym szkoleniem w każdej specjalizowanej dziedzinie. Wszystko to gwarantuje zaangażowanie DMP w produkty i usługi najwyższego poziomu.

oferta

Zobacz produkty DMP Dental