×

Dentsply Sirona

Sprzęt medyczny Dentsply

DENTSPLY jest firma międzynarodową, wiodącym producentem i dystrybutorem produktów stomatologicznych i innych dóbr konsumpcyjnych w zakresie opieki zdrowotnej.

Narzędzia stomatologiczne Dentsply

Jej szeroka, ogólnoświatowa platforma produktowa pomaga stomatologom świadczyć usługi w zakresie ochrony zdrowia jamy ustnej począwszy od profilaktyki, do wymiany zębów. Oferta ochrony zdrowia jamy ustnej firmy DENTSPLY obejmuje wachlarz produktów od ogólnych towarów dentystycznych i produktów laboratoryjnych do produktów pomocniczych rynku stomatologicznego w zakresie ortodoncji, endodoncji i implantacji.

Dentsply i Sirona

Dentsply i Sirona połączyły siły w 2016 roku, aby stać się największym na świecie producentem profesjonalnych rozwiązań stomatologicznych. Nasze zaufane marki od ponad 100 lat wspierają specjalistów stomatologii zarówno w gabinetach, jak i laboratoriach, umożliwiając im świadczenie lepszej, bezpieczniejszej i szybszej opieki we wszystkich dziedzinach stomatologii. Dentsply Sirona koncentruje się na umożliwianiu specjalistom stomatologii świadczenia lepszej, bezpieczniejszej i szybszej opieki dentystycznej. Edukacja i wsparcie pomagają rozwijać każdą procedurę, zapewniając, że korzyści z ich innowacji są w pełni realizowane. Globalna infrastruktura w stomatologii, zaangażowana w prowadzenie edukacji i innowacji dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, mającym na celu poprawę efektywności i postęp w opiece nad pacjentem.

Edukacja
Akademia Dentsply Sirona szkoli ponad 350 000 profesjonalistów rocznie w prawie 11 000 kursach w ponad 80 krajach.

Wsparcie
Ponad 4 000 osób codziennie wspiera klientów.

Rozwój
Co roku inwestuje ponad 125 milionów dolarów w rozwój stomatologii i posiadamy największą platformę badawczo-rozwojową z ponad 600 naukowcami i inżynierami.

Badania
Dentsply Sirona Research tworzy wgląd i wiedzę niezbędne do opracowywania rozwiązań następnej generacji, często współpracując z innymi, którzy mają ten sam cel.

Badania
Angażuje się w ponad 50 badań klinicznych, testując innowacje, aby udowodnić, że są bezpieczne, skuteczne i mogą być używane z pełnym zaufaniem.

Innowacyjne rozwiązania
Każdego roku te działania umożliwiają wprowadzenie na rynek ponad 30 innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają opiekę stomatologiczną.

Producent oferuje produkty takie jak: Protaper Next, Protaper Gutaperka, Protaper sączki.

oferta

Zobacz produkty Dentsply Sirona