×

Cerkamed

Firma CERKAMED działa na polskim rynku stomatologicznym od 2000 roku.

Pierwszym produktem były ochronne przyłbice stomatologiczne cieszące się uznaniem lekarzy stomatologów w szpitalach i klinikach stomatologicznych. Produkt został szybko zauważony przez samodzielnych lekarzy i był poszukiwany w sklepach i hurtowniach stomatologicznych. Dzięki wysokiej jakości produkcji i zastosowanych materiałów nasze pierwsze przyłbice są do dziś używane w gabinetach stomatologicznych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu odbiorców, którzy oczekiwali produktów stomatologicznych nieodbiegających jakością od najlepszych marek zagranicznych, opracowali pierwszy preparat z zakresu chemii stomatologicznej – wytrawiacz BLUE ETCH. Jest on dzisiaj uznawany przez lekarzy stomatologów i ortodontów za najlepszy polski wytrawiacz.

 Najnowsze preparaty z zakresu endodoncji konkurują pod względem jakości z produktami najlepszych światowych marek, jednak ich cena jest najniższa na rynku. Taka polityka sprawiła, że w ostatnich latach nastąpił gwałtowny rozwój firmy. Marka CERKAMED jest coraz bardziej znana i rozpoznawana na polskim rynku. Obecni są na wszystkich krajowych wystawach stomatologicznych, a nasze stoiska są masowo odwiedzane przez klientów.

oferta

Zobacz produkty Cerkamed