×

Carine Medical

Carine Medical to światowy producent specjalizujący się w wytwarzaniu tekstyliów medycznych, takich jak: fartuchy, kombinezony ochronne, maski, śliniaki, rękawiczki oraz pościel jednorazowa. Produkty firmy cieszą się ogromną popularnością szczególnie w Bułgarii, Serbii, Turcji oraz całej Europie Wschodniej.

Niemiecki producent fartuchów medycznych

Główna siedziba Carine Medical mieści się w niemieckim Augsburgu. Tam od ponad 30 lat rozwijana jest technologia produkcji najnowocześniejszych tekstyliów medycznych.

Dzięki produkcji na terenie Niemiec, co oznaczone jest informacją „Made in Germany” na każdej metce, produkty Carine odznaczają się wysoką jakością oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

Marka posiada własne linie produkcyjne materiałów melt Blown, SMS oraz filtrów stosowanych w maseczkach FFP2. Dzięki temu zachowuje najwyższe standardy produkcji – od chwili przygotowania materiału, aż po gotowy produkt.

Ciągły rozwój produktów Carine Medical

Firma od początku istnienia stawia na rozwój swoich produktów. Carine Medical nieprzerwanie prowadzi badania nad nowymi materiałami, które mogą znaleźć zastosowanie w placówkach medycznych na całym świecie.  Każdemu ze swoich klientów umożliwia dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu firma stale tworzy nowe kolekcje fartuchów medycznych, kombinezonów, masek czy pościeli jednorazowej.

Wysiłek i ciągła praca działu badawczego sprawiła, że zaufały jej największe placówki medyczne w Europie. Dzięki temu produkty Carine Medical dziś bez trudu można spotkać w szpitalach czy przychodniach lekarskich również w Polsce.

oferta

Zobacz produkty Carine Medical