Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Cześć!
Poznajmy się.

Pozwól, że będziemy zwracać się do Ciebie bezpośrednio
– w Skamex mówimy sobie po imieniu!

Chcę poznać aktualne oferty pracy

Zanim przystąpisz do aplikacji i poruszysz całą machinę rekrutacyjną – usiądź wygodnie i poznaj Skamex. Z chęcią opowiemy Ci o Twoim przyszłym miejscu pracy.

Istniejemy na rynku od prawie 30 lat. Przez ten czas zdobyliśmy pozycję jednego z największych dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce. W naszej codziennej pracy kierujemy się przesłaniem: "Jakość w trosce o bezpieczeństwo". Możesz mieć pewność, że nie jest to kolejne wizerunkowe hasło jakich wiele na podobnych stronach. Dla nas to realna wartość.

Produkty
najwyższej jakości

Stabilne
miejsce pracy

Miejsce łączące
doświadczenie
i chęć rozwoju

Jasne, słoneczne
Wnętrza

Nowoczesny
sprzęt

Życzliwi ludzie


Korzystając z naszego jednorazowego sprzętu medycznego - każdy pacjent, lekarz czy pielęgniarka może czuć się bezpiecznie. Pracujemy z produktami medycznymi uznanych światowych producentów, które są dobrze rozpoznawalne i stosowane w niemal każdym polskim szpitalu. Rozpoczynając pracę w Skamex – Ty również nie musisz się o nic martwić. Przez cały proces adaptacji w firmie przeprowadzi Cię specjalnie wyznaczony opiekun, który przez jakiś czas będzie...

...Twoim zawodowym aniołem stróżem.

Słowo "troska"...

... pojawiło się wśród naszych wartości nieprzypadkowo. Dbamy nie tylko o wysokie standardy pracy, ale również o każdego pracownika spośród 150 zatrudnionych osób. W naszym biurze spotkasz zarówno doświadczonych profesjonalistów z różnych dziedzin, jak i młodych ludzi, otwartych na nowe doświadczenia, posiadających zapał i chęć rozwoju zawodowego. Lojalność i długoletnie zaangażowanie wielu z nich jest pradziwym dowodem pasji i efektywnej współpracy.

Zespół Skamex jest największą siłą firmy,
a opinie naszych pracowników są jej najlepszą wizytówką.

Justyna Misztal

W firmie Skamex cenię możliwość wdrażania własnych rozwiązań. Mimo blisko 30 lat funkcjonowania na rynku–firma jest bardzo otwarta na nowe możliwości. Dodatkowo -pozytywne nastawienie moich współpracowników sprawia, że dzień pracy mija we wspaniałej atmosferze. Poza tym -rzadko kiedy spotyka się pracodawcę, który oferowałby tak szeroki zakres benefitów, jak te, które daje Skamex.

Justyna Misztal