Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
  3. CZ

Praca w Skamex

Praca w Skamex

Skamex to najwyższej jakości produkty, ale i profesjonalna kadra pracownicza. Właściwi ludzie na właściwych miejscach to dla firmy wartość sama w sobie. Pracują u nas kompetentni ludzie, którzy łączą wiedzę z różnych dziedzin: medycyny, farmacji, biotechnologii, ale również administracji, prawa, informatyki czy zarządzania. Zatrudniamy zarówno doświadczonych pracowników, jak i młodych, otwartych ludzi, którzy pragną związać swoje życie zawodowe z dynamicznie rozwijającą się branżą medyczną. W ostatnim czasie przeprowadzone inwestycje i zmiany w strukturze zdecydowanie wpłynęły na wzrost zatrudnienia w firmie i obecnie pracuje u nas ponad 130 osób. Wielu z naszych pracowników jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat - to wyraźny znak, że warto z nami zostać na dłużej!
Skamex gwarantuje wysokie standardy pracy z produktami medycznymi uznanych światowych producentów, które są dobrze rozpoznawalne i z powodzeniem stosowane w niemal każdym polskim szpitalu. Z naszym jednorazowym sprzętem medycznym każdy pacjent, lekarz czy pielęgniarka może się czuć bezpiecznie. Marka Skamex to prestiż i doświadczenie oraz zaangażowanie i pasja pracowników firmy.

Dołącz do najlepszych! Jeśli czujesz, że Skamex to miejsce dla Ciebie i chcesz pracować w naszym zespole zobacz nasze akualne oferty pracy. Może to właśnie na Ciebie czekamy?

Jeśli masz pytania na temat pracy i rekrutacji napisz do nas na adres praca@skamex.com.pl
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.