Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Rekrutacja
krok po kroku

Chcę poznać aktualne oferty pracy

Zawsze dostosowujemy proces rekrutacyjny w zależności od stanowiska i potrzeb kandydata. Możesz spotkać się dopiero w późnych godzinach popołudniowych? Nie ma problemu! Zależy nam na tym abyś czuł się komfortowo – poświęcamy ten czas wyłącznie Tobie.

 

Do rozpoczęcia Twojej przygody w Skamex
pozostały już tylko 4 proste kroki.

 

 

Krok 1

Aplikacja i zaproszenie na rozmowę

Jeżeli tutaj jesteś to znak, że zainteresowała Cię nasza oferta. Bardzo się cieszymy! Jesteśmy ciekawi Twojego CV.

Wyślij je, przechodząc do interesującego Cię ogłoszenia. System przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki, a my zadzwonimy do Ciebie aby zaprosić Cię na rozmowę.

Krok 2

Pierwsza rozmowa

Na tym etapie poznamy się bliżej i przekonamy się czy jest między nami zawodowa "chemia". Przedstawisz nam swoje oczekiwania i opowiesz o dotychczasowych doświadczeniach, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jeżeli aplikujesz na stanowisko przedstawiciela i nasze biuro nie jest w zasięgu Twojej lokalizacji – spotkamy się bliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Krok 3

Zadanie

Brawo! Pierwsza rozmowa przebiegła świetnie! Chcemy przedstawić Ci najważniejsze osoby w firmie i zapoznać Cię z potencjalnymi zadaniami. Przeprowadzimy z Tobą krótkie ćwiczenia praktyczne.

Częściowo pokryjemy również koszty Twojego dojazdu, jeżeli na rozmowę musisz dojechać z odległej lokalizacji.

Krok 4

Propozycja współpracy

Gratulacje!

Spośród wszystkich kandydatów wybraliśmy właśnie Ciebie. Jeżeli Ty również będziesz zainteresowany – wspólnie omówimy szczegóły zatrudnienia.