Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Anestezjologia Broncoflex®
Oferta

Broncoflex®

Producent:

Kod produktu: 10030001

Opis

 

 

Broncoflex ® 

Jednorazowy bronchofiberoskop dostępny w dwóch rozmiarach Broncoflex® Vortex i Broncoflex® Agile.


Ergonomiczny, zwrotny i funkcjonalny bronchoskop z innowacyjnym systemem obrazu HD 

Bronchoskopia to technika przydatna w wykonywaniu intubacji, tracheostomii, podczas zabiegów chirurgicznych płuc, BAL i płukania oskrzelowo-pęcherzykowego. Zastosowanie urządzeń jednorazowego użytku eliminuje czas i koszty potrzebne na regenerację bronchoskopów wielorazowych, eliminuje ryzyko wystąpienia zakażeń krzyżowych oraz sprawia, że często potrzebny w nagłych przypadkach bronchofiberoskop jest zawsze dostępny i gotowy do użycia.  

Jednorazowy bronchofiberoskop Broncoflex® 

Broncoflex® zaprojektowano tak, aby łączył zalety klasycznych bronchofiberoskopówskopów wykorzystywanych w anestezjologii i pulmonologii oraz urządzeń jednorazowych. Broncoflex generuje obraz wysokiej jakości HD. Z powodzeniem znajduje zastosowanie na OIT, BO,  SOR i innych oddziałach szpitalnych. 

Właściwości bronchofiberoskopuskopu Broncoflex® 

Posiada lekką, ergonomiczną rękojeść z uszczelnionym portem narzędziowym zamykanym korkiem z łącznikiem luer lock. Płynna kontrola zgięcia końcówki części roboczej oraz miniaturyzacja jej średnicy zewnętrznej przy szerokim kanale roboczym ułatwiają manewrowanie w drogach oddechowych. 

Broncoflex® dostępny jest w sterylnym opakowaniu, dzięki czemu można go użyć w dowolnym momencie, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia zakażeń krzyżowych, które zdarzają się przy stosowaniu sprzętu wielokrotnego użytku. Urządzenie nie wymaga specjalnego przygotowania, a kompletny zestaw obejmujący dwa rozmiary Broncoflex® oraz monitor Screeni HD można wygodnie zamontować na stojaku do kroplówek. Tak skonfigurowany zestaw jest zawsze pod ręką, gotowy do użycia.

Bronchoskop Broncoflex® - zastosowanie 

Dwa rozmiary dają wiele możliwości zastosowania. Jaki rozmiar bronchoskopu wybrać? Bardziej smukły Broncoflex® Agile sprawdzi się w takich procedurach jak kontrola położenia i zakładanie blokerów oskrzelowych oraz rurek z podwójnym światłem. Z kolei Broncoflex® Vortex to idealne rozwiązanie do wykonania biopsji, płukania oskrzelowo-pęcherzykowego, obserwacji oskrzeli i wspomagania odkrztuszania po drenażu ułożeniowym oskrzeli. Oba można wykorzystać do trudnej intubacji i tracheostomii. 

Co wyróżnia bronchofiberoskop Broncoflex®? 

  • Odchylanie sekcji giętej części roboczej 200-220º
  • Nawigacja  dystalna - wyprofilowana końcówka części roboczej jest węższa niż w innych jednorazowych bronchoskopach z kanałem roboczym 2,8 mm, ułatwiając nawigację w dystalnych oskrzelach 
  • Broncoflex® Vortex jest kompatybilny z rurkami intubacyjnymi o średnicy 6 mm. Natomiast Broncoflex® Agile jest kompatybilny z rurkami intubacyjnymi o średnicy 5 mm.
  • Możliwości dwóch rozmiarów bronchofiberoskopówskopów Broncoflex® pokrywają możliwości 3 rozmiarów innych bronchoskopów jednorazowych – co jest źródłem oszczędności oraz uproszczenia procedur stosowania konkretnego rozmiaru w danej sytuacji. 
  • Ergonomia - wygodny uchwyt, bardzo podobny do uchwytu w endoskopach wielorazowego użytku, z dostępem do kanału roboczego i szczelnym zaworem. 
  • System HD – działanie całego systemu, od kamery po wyświetlacz, składa się na wyświetlanie obrazu w wysokiej rozdzielczości HD.
  • Kontrola siły odsysania - szeroki otwór końcowy ułatwia efektywne odsysanie wydzieliny i płynów.