Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Anestezjologia Nebulizatory małoobjętościowe Zestawy do nebulizacji MistyMax10
Oferta

Zestawy do nebulizacji MistyMax10

Producent:

Kod produktu:

Opis

 

Nebulizator małoobjętościowy MistyMax10

Nebulizator małoobjętościowy MistyMax10 łączy oszczędność ze skutecznością działania. Może być stosowany do terapii manualnej lub jako element składowy obwodu oddechowego. Nebulizator MistyMax10 generuje gęstą mgiełkę aerozolu o średnicach cząsteczek najkorzystniejszych do terapii dróg oddechowych. Pracuje prawidłowo nawet przy odchyleniu o 90 stopni od pionu. Charakteryzuje się wydajnym tempem nebulizacji oraz minimalnymi pozostałościami rozpylanego leku.

Antyprzelewowa konstrukcja zbiorniczka oraz gwintowana uszczelniająca się pokrywka, zabezpieczają przed przeciekaniem i zapewniają łatwe otwieranie i zamykanie nebuliza-tora. Nebulizator MistyMax10 jest dostępny oddzielnie lub z różnorodnymi zestawami wyposażenia dodatkowego.

Dzięki wyjątkowej konstrukcji nebulizator może generować gęstą mgiełkę drobnych cząsteczek aerozolu przy dowolnym kącie odchylenia od pionu aż do 90 stopni włącznie. Pozwala to personelowi medycznemu na stosowanie terapii aerozolowej nawet u pacjentów o specjalnych wymaganiach w trakcie leczenia np. takich, którzy pozostają w pozycji poziomej.

Zestawy wyposażone w dreny z końcówką dedykowaną do neulizatora. Takie unikalne rozwiązanie  ułatwia zamontowanie drenu do nebulizatora oraz stanowi bezpieczne i pewne połączenie całego systemu.