Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Radiologia Radiologia ogólna Wywoływacz i dopełniacz Carestream X-OMAT EX II
Oferta

Wywoływacz i dopełniacz Carestream X-OMAT EX II

Producent:

Kod produktu:

Opis

Uniwersalność, jakość obrazu i ochrona środowiska 

Wywoływacz i dopełniacz Carestream X-Omat EX II zapewnia doskonałą jakość obrazu i ułatwia użytkownikom dotrzymanie nawet najsurowszych wymagań w zakresie ochrony środowiska. Choć zaleca się go do obróbki filmów mammograficznych CARESTREAM Min-R 2000 i CARESTREAM Min-R L, to jednak zapewnia doskonałe wyniki w połączeniu ze wszystkimi filmami CARESTREAM do radiologii ogólnej. 

Produkt ten nadaje się idealnie dla środowisk stosujących zróżnicowane filmy: mammograficzne o standardowym cyklu obróbki i ogólnodiagnostyczne o standardowym lub przyspieszonym cyklu obróbki.

Zalety wywoływacza

Wywoływacz i dopełniacz CARESTREAM X-Omat EX II zapewnia wysoki kontrast i bardziej niebieski odcień obrazu. Efektem jest doskonała wizualizacja szczegółów i łatwość oglądania zdjęć. Najwyższy kontrast i najsilniejszy odcień niebieski uzyskuje się w przypadku użycia wywoływacza w połączeniu z utrwalaczem i dopełniaczem CARESTREAM RP X-Omat LO do obróbki filmów Min-R 2000 i Min-R L. 

Ochrona środowiska 

Brak szkodliwych substancji w preparacie ułatwia transport i obniża jego koszty. Wyeliminowanie wolnego gluteraldehydu uprościło przechowywanie i transport.

Jedyny wysokowydajny wywoływacz dla wszystkich zdjęć diagnostycznych 

Wywoływacz i dopełniacz Carestram RP X-Omat to najbardziej uniwersalny i charakteryzujący się najwyższą jakością odczynnik firmy Carestream do wywoływania zdjęć diagnostycznych, nadającym się do cyklu standardowego, przyspieszonego i przedłużonego. Wywoływacz ten został opracowany dla:

  • filmów do radiografii ogólnej
  • filmów do obrazowania w onkologii
  • filmów do obrazowania w mammografii
  • filmów innych producentów

Uniwersalność zastosowań i pewność diagnostyki 

Zalecamy stosowanie tego wywoływacza do przetwarzania wszystkich filmów diagnostycznych firmy CARETSREAM. Jego uniwersalność pozwala obniżyć koszty dzięki zmniejszeniu różnorodności nabywanych i przechowywanych wywoływaczy oraz ujednoliceniu technik przetwarzania. Jednocześnie, zapewnia on jakość obrazu, która zwiększa pewność stawianych diagnoz.