Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Skamex - zapytaj o produkt
Home Test na grypę

Test na grypę

Zapytaj o produkt

Świadomość na temat zagrożenia, jakim jest oporność na antybiotyki, oraz racjonalnego ich stosowania jest w Polsce ciągle niewielka. Racjonalne stosowanie antybiotyków może przyczynić się do zahamowania rozwoju bakterii opornych i zachowania skuteczności stosowania antybiotyków dla przyszłych pokoleń. Stąd tak istotna jest właściwa i szybka diagnostyka grypy i innych chorób zakaźnych.

System BD Veritor™ to nowa kategoria testu, dzięki której jest możliwa szybka diagnoza i leczenie pacjenta przeciwko chorobom zakaźnym. Cyfrowy test na grypę i inne choroby zakaźne pozwala nas szybkie rozpoznanie Flu A+B, RSV i Strep A, dzięki czemu zastosowanie właściwych antybiotyków będzie możliwe tam, gdzie to konieczne.

Czytaj artykuł: "Trafna i szybka diagnoza grypy stała się możliwa..."

Najbardziej efektywnym sposobem skrócenia otrzymania wyników w czasie rzeczywistym jest jej wykonanie w miejscu opieki nad pacjentem. Badania te określane są terminem – POCT- point-of-care testing. Takie testy na grypę i inne wirusy można wykonać samodzielnie poza placówką zdrowia. System BD Veritor™ doskonale nadaje się jako narzędzie przenośne każdego lekarza pediatry, czy lekarza pierwszego kontaktu, do konsultacji np. przy wizytach domowych, do prywatnych gabinetów, aptek a nawet dla Klientów, którzy sami chcieliby wykonywać testy na grypę swoim dzieciom lub sobie, zanim udadzą się do lekarza.

System BD Veritor™ to test na grypę i inne wirusy, który gwarantuje:

  • Pewne wyniki. Automatyczny odczyt eliminuje wyniki wątpliwe, gwarantuje wysoką czułość i specyficzność badania
  • Szybką diagnostykę grypy i innych chorób zakaźnych
  • Ochronę antybiotyków. Pozwala stosować antybiotyki tam, gdzie są one naprawdę potrzebne
  • Łatwą diagnostykę. Tylko jeden przycisk do obsług urządzenia

Test na choroby zakaźne BD Veritor (Becton Dickinson) powinien stanowić standardowe wyposażenie każdej placówki medycznej. 

Zapytaj o produkt