Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Stacja Robocza Alaris® Gateway

Producent:

Kod produktu:

Opis

 

Stacja Robocza Alaris® Gateway. 

Obecne inteligentne systemy do wlewów wymagają inteligentnej łączności rozwiązań w zakresie integracji. Produkty Carefusion mają możliwość zintegrowania danych dotyczących wlewów z centralnym systemem informacji klinicznych w szpitalu. Te przewodowe/bezprzewodowe rozwiązania dają pełną kontrolę i dostarczają cennych informacji dotyczących wlewów 24 godziny na dobę. 

Podłączenie

Niezależnie od wykorzystywanego systemu zarządzania danymi w szpitalu, Stacja Robocza Alaris® Gateway może pełnić funkcję bezpośredniego połączenia z informacjami dotyczącymi wlewu. Stację Roboczą Alaris® Gateway można łatwo zintegrować dzięki elastycznym protokołom i architekturze o otwartym projekcie.

Niezawodność i dokładność

Liczne parametry kontroli i sterowania zapewniają dostarczanie przez Stację Roboczą Alaris® Gateway szczegółowych i precyzyjnych informacji. Niezawodność jest zapewniona dzięki sprawdzonym protokołom integracji.

Ustanowniona integracja

Stacja Robocza Alaris® Gateway wykorzystuje ustanowione standardy w celu zapewnienia wysokiej efektywności i wydajności, aby działać niezawodnie z obecnie stosowanym systemem. To rozwiązanie wykorzystuje TCP/IP jako protokół sieciowy i HTTP jako protokół do podstawowej komunikacji. 

Konfiguracje

Stacja Robocza Alaris® Gateway jest dostępna w 3 różnych konfiguracjach:
- opcja 01: poziom wejścia z podstawową funkcjonalnością. Można ją zaktualizować do poniższych opcji 02 i 03.
- opcja 02: przewodowe podłaczenie do sieci i łączność
- opcja 03: przewodowe i bezprzewodowe podłączenie do sieci i łaczność. W celu zwiększenia liczby urządzeń przy łóżkach pacjenta, jednostkę dodatkową (opcja 01) można podłączyć do jednostki 02 i 03.