Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Rękawice Rękawice diagnostyczne Rękawice nitrylowe bezpudrowe Velo
Oferta

Rękawice nitrylowe bezpudrowe Velo

Producent:

Kod produktu: VELO-504010**

Opis

 

Velo – rękawiczki nitrylowe bezpudrowe

Velo to nowa marka wysokiej jakości rękawiczek medycznych nitrylowych do celów diagnostycznych. Wygodne w użytkowaniu i bezpieczne rękawiczki nitrylowe velo to bezpudrowe rękawice do różnego zastosowania. Niejałowe medyczne jednorazowe rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe. Kształt uniwersalny pasujący na prawą i lewą dłoń. Mankiet zakończony równomiernie rolowanym brzegiem. Powierzchnia mikroteksturowana z dodatkową teksturą na końcach palców. Powłoka polimerowa. Odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przebadane na przenikalność substancji chemicznych i cytostatyków.

Rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe

Rękawice nitrylowe bezpudrowe są szczególnie wskazane dla osób uczulonych na lateks. Nie zawierają chloru, tiomoczników i innych substancji mogących wywołać uczulenia. Delikatny materiał oraz jego odpowiednia grubość zapewniają doskonałe czucie podczas czynności manualnych, operacji i czy specjalistycznych zabiegów medycznych. Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe idealnie dopasowane do dłoni dają wysoki komfort pracy i elastyczność, a ich cena sprawia, że są bardzo korzystną alternatywą dla innych modeli.

Rękawiczki bezpudrowe – cena i rozmiary

Rękawice nitrylowe bezpudrowe dostępne są w rozmiarach od XS do XL, dzięki łatwo można dobrać odpowiedni rozmiar. To bardzo ważne, gdyż rozmiar rękawiczek ma znaczenie nie tylko pod względem komfortu, ale także zabezpieczenia mikrobiologicznego. Zbyt małe rękawiczki mogą łatwo ulec pęknięciu, natomiast zbyt duże będą się ześlizgiwały. Rękawiczki bezpudrowe Velvo są bardzo wygodne, a ich cena pozostaje niezwykle konkurencyjna. Cena rękawiczek bezpudrowych zależy od wielu czynników, zachęcamy do przejrzenia oferty Skamex, a jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

 

Rozmiar

Średnia długość (mm)

Średnia szerokość (mm)

Ilość sztuk w opakowaniu


Extra small (XS)


≥ 240


≤ 80


100

Small (S)

≥ 240

80 ± 10

100

Medium (M)

≥ 240

95 ± 10

100

Large (L)

≥ 240

110 ± 10

100

Extra large (XL)

≥ 240

≥ 110

100

 

zobacz inne rękawice nitrylowe