Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Rękawice Rękawice diagnostyczne Rękawice nitrylowe diagnostyczne Sempercare Silk
Oferta

Rękawice nitrylowe diagnostyczne Sempercare Silk

Producent:

Kod produktu: SEM-82675663*

Opis

 

Rękawice nitrylowe diagnostyczne Sempercare® Silk z serycyną

Rękawice nitrylowe z serycyną to nowa technologia stosowana w rękawiczkach medycznych tego typu, która jednocześnie dając komfort noszenia zapewnia bezpieczeństwo personelu medycznego. Dzięki właściwościom zawartego w rękawicach jedwabiu chronią i jednocześnie pielęgnują dłonie przez cały czas ich stosowania. Najnowszej generacji nitrylowe rękawice diagnostyczne z wewnętrzną powłoką z serycyny. Nowością w stosunku do wszystkich innych dostępnych na rynku rękawic są ich naturalne właściwości antybakteryjne oraz silne właściwości higroskopijne, dzięki którym dłonie mniej się pocą. 

Rękawiczki nitrylowe Sempercare

Jednocześnie zmniejszają ryzyko kolonizacji drobnoustrojów, co czyni je wyjątkowo bezpiecznymi. Również ich nakładanie jest łatwiejsze. Są one bezpieczne dla skóry nawet bardzo wrażliwej, gdyż nie powodują uczuleń. Rękawice nitrylowe Sempercare® Silk zapewniają odpowiednie nawilżenie rąk oraz przyspieszone gojenie się ran. Pozostawiają skórę zdrową i aksamitną gwarantując komfort pracy nawet przy długich zabiegach.

Rękawice nitrylowe z jedwabiem

Rękawice nitrylowe z jedwabiem to najlepsze uzupełnienie dla skutecznej dezynfekcji rąk oraz gwarancja bezpieczeństwa dla personelu medycznego i pacjentów. Serycyna zawarta w jedwabiu gwarantuje wszechstronne działanie rękawic medycznych podczas standardowych czynności i codziennych procedur. Kompozycja aminokwasów w serycynie przypomina sekwencję naturalnego czynnika nawilżającego (NMF). Dzięki technologii S.P.A (Silk Protein Anty-aging= S.P.A. Technology) wyraźnie poprawia się wypełnienie skóry, co hamuje efekty starzenia.

Nitrylowe rękawice diagnostyczne

Nitrylowe rękawice diagnostyczne z serycyną zapewniają dużo większą odporność na bakterie niż standardowe rękawice medyczne. Wszechstronność działania serycyny w rękawiczkach zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych procedur medycznych. Aminokwasy zawarte w serycynie hamują efekty starzenia i nawilżają skórę dłoni. 

Białe rękawiczki nitrylowe z serycyną

Rękawiczki nitrylowe w kolorze białym dostępne w ofercie firmy Skamex zawierają serycynę, co znacznie usprawnia pracę personelu medycznego i zapewnia bezpieczeństwo w kontakcie z chorym pacjentem. Rękawiczki nitrylowe Sempercare Green tego typu są również zalecane do pracy z substancjami chemicznymi w laboratoriach i przemyśle. 

Rękawice nitrylowe diagnostyczne z jedwabiem dostępne są w estetycznym, białym kolorze. 

Rękawiczki nitrylowe

rękawice nitrylowe, rękawiczki nitrylowe sempercare silk

Rękawice nitrylowe, diagnostyczne Sempercare Silk - rozmiary i sposób pakowania

Rozmiar

Średnia długość (mm)

Średnia szerokość (mm)

Ilość sztuk w opakowaniu


Extra small (XS)


≥ 240


≤ 80


100

Small (S)

≥ 240

80 ± 10

100

Medium (M)

≥ 240

95 ± 10

100

Large (L)

≥ 240

110 ± 10

100

Extra large (XL)

≥ 240

≥ 110

90