Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
  3. CZ
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Rękawice nitrylowe diagnostyczne Sempercare Nirtile Aloe

Producent:

Kod produktu: SEM-8267806**

Opis

 

Rękawice nitrylowe diagnostyczne Sempercare Nirtile Aloe

Nitrylowe rękawiczki Nitrile Aloe to najwyższej jakości pielęgnujące rękawiczki z aloesem. 

Rękawiczki zabiegowe produkcji Sempermed z dodakiem witaminy E wykonane w nowej technologii posiadają warstwę z aloesem wewnątrz rękawicy. Nitrile Aloe to bezpudrowe rękawice nitrylowe z dodatkową warstwą wewnętrzną z wyciągiem z aloesu naturalnego i witaminą E, która zapewnia komfort oraz pielęgnację dłoni przez długo czas. 

Wysokiej jakości rękawice nitrylowe z wewnętrzną powłoką aloesową zapewnia komfort pracy i bezpieczeństwo podczas zabiegów. Powłoka wewnętrzna rękawic zabiegowych Sempercare Nirtile Aloe poprawia odżywienie skóry dłoni i pomaga w zachowani ciągłości bariery skórnej, co stanowi jeden z elementów skutecznej higieny rąk. 

Rękawice nitrylowe z powłoką aloesową

Rękawiczki nitrylowe tego typu są rekomendowane przez Światową Organizacją Zdrowia. Zgodnie z zaleceniami WHO stosowanie przez personel medyczny nawilżających produktów do rąk przyczynia się do skutecznego zapobiegania zakażeniom, dzięki rekompensacji skutków stosowania środków dezynfekcyjnych i mydeł oraz pracy w rękawicach. Wewnętrzna powłoka aloesowa z witaminą E w rękawicach diagnostycznych, poza miękką i nawilżoną skórą dłoni, zapewnia także łatwiejsze nakładanie niż w przypadku zwykłych rękawic nitrylowych.

Rękawiczki nitrylowe Sempercare - normy

Rękawiczki nitrylowe Sempercare to wyrób medyczny klasy I i środek ochrony osobistej kategorii III: zgodne z europejskimi normami:

  • EN 455
  • EN 420
  • EN 374

 

Kategorie: Rękawice nitrylowe