Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Rękawice Rękawice diagnostyczne Rękawice nitrylowe diagnostyczne Aloetouch 12’’ Nitrile
Oferta

Rękawice nitrylowe diagnostyczne Aloetouch 12’’ Nitrile

Producent:

Kod produktu: MEDLI-MDS19518*

Opis

 

Rękawice nitrylowe diagnostyczne Aloetouch 12’’ Nitrile

Rękawice nitrylowe Aloetouch firmy Medline z witaminą E to nowoczesne rękawice, które pielęgnują dłonie w trakcie pracy. Bezpudrowe rękawice diagnostyczne o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Diagnostyczne rękawice nitrylowe z witaminą E o pogrubionej ściance i długim mankiecie z dodatkową warstwą wewnętrzną z wyciągiem z aloesu naturalnego. Wewnętrzna powłoka aloesowa poza miękką i nawilżoną skórą dłoni zapewnia także łatwiejsze nakładanie niż w przypadku zwykłych rękawic nitrylowych. Rękawice nitrylowe diagnostyczne idealne do procedur wysokiego ryzyka: zapewniają bardzo wysoką barierowość dla substancji chemicznych, także tych występujących w środkach dezynfekcyjnych oraz dla cytostatyków. Zgodne z europejskimi normami EN 455, EN 420, EN 374.

Rękawice nitrylowe z wyciągiem z aloesu

Nitrylowe rękawiczki bezpudrowe posiadają dodatkową warstwę wewnętrzną, która zawiera w sobie wyciąg z aloesu naturalnego, który nawilża i koi podrażnienia. Medyczne rękawiczki nitrylowe nie zawierają lateksu naturalnego oraz zapewniają doskonałą wrażliwość dotykową. Nitrylowe rękawice zawierające pielegnujacy skórę aloes są alternatywą dla osób uczulonych na lateks. Nie powodują uczuleń i nie podrażniają skóry. Cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Znajdują zastosowanie w każdej branży wymagającej czystości i sterylności, poza medycznym wykorzystaniem często znajdują również zastosowanie w gabinetach kosmetycznych.

Rękawiczki nitrylowe z witaminą E

Witamina E zawarta w rękawiczkach nitrylowych regeneruje i pielęgnuje skóre rąk. Jednorazowe rękawiczki przeznaczone są do badań medycznych, zapewniają najwyższy komfort pracy nie powodując przy tym niepożądanych uczuleń i innych zmian skórnych. 

Rękawiczki nitrylowe Aloetouch - rozmiary

Rozmiar

Średnia długość (mm)

Średnia szerokość (mm)

Ilość sztuk w opakowaniu


Extra small (XS)


≥ 300


≤ 80


50

Small (S)

≥ 300

80 ± 10

50

Medium (M)

≥ 300

95 ± 10

50

Large (L)

≥ 300

110 ± 10

50

Extra large (XL)

≥ 300

≥ 110

50

 

Kategorie: Rękawice nitrylowe