Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Rękawice Rękawice diagnostyczne Rękawice Nitrylowe Viva - rękawiczki nitrylowe czarne (S-XL)
Oferta

Viva - rękawiczki nitrylowe czarne (S-XL)

Producent:
Brak danych

Kod produktu:

Opis

Niesterylne jednorazowe rękawice nitrylowe czarne, wykonane z bezpiecznego dla alergików nitrylu. Powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna pokryta polimerem butadienowym. Wnętrze dodatkowo chlorowane.

Rękawiczki jednorazowe, niesterylne.

Precyzja ruchów z rękawicami nitrylowymi

Czarne rękawice nitrylowe pasują zarówno na prawą, jak i lewą dłoń. Delikatna tekstura na końcach palców zwiększa przyczepność sprawiając, że chwyt w nich jest pewniejszy. Dzięki temu wykonywanie delikatnych i precyzyjnych czynności nie sprawia problemów, nawet gdy rękawice są mokre.

Dzięki rolowanemu mankietowi, czarne rękawice nie zsuwają się nawet podczas wykonywania intensywnych i energicznych ruchów. Przez cały czas doskonale przylegają do powierzchni dłoni.

Ochrona, którą zapewniają czarne rękawice nitrylowe

Wykonane z wolnej od białek lateksu, syntetycznej gumy. Nitrylowe rękawiczki czarne, zostały przebadane pod kątem przepuszczalności substancji chemicznych i leków cytostatycznych. Są bardzo elastyczne, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do każdej dłoni, i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Rękawice czarne posiadają szereg certyfikatów potwierdzających skuteczność ochrony jaką zapewniają. Miedzy innymi są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Mogą więc być stosowane przez kucharzy w restauracjach.

Rękawiczki nitrylowe czarne również szeroko stosowane w gabinetach odnowy biologicznej, a także salonach – tatuażu oraz kosmetycznych.

Nitrylowe czarne rękawice popularne są również wśród pracowników serwisów sprzątających i mechaników. Skutecznie chronią one skórę dłoni przed działaniem środków chemicznych i smarów. Nie tylko wpływa to na komfort pracy, ale również zwiększa poziom bezpieczeństwa, zapobiegając powstawaniu podrażnień i reakcji alergicznych. Ponadto rękawice nitrylowe czarne są mocne, dzięki nie ulegają w łatwy sposób uszkodzeniom.

Rękawice stanowią podstawowy element wyposażenia w miejscach takich jak:

- salony kosmetyczne

- serwisy sprzątające

- w kontakcie z żywnością

- ratownictwo medyczne

- medyczne punkty szczepień

Rękawice nitrylowe czarne bezpieczne dla alergików

Oferowane nitrylowe czarne rękawiczki nie powoduję alergii u osób uczulonych na naturalny lateks. Nitryl, z którego są one wykonane, pozbawiony jest białek lateksu, który stanowi główny alergen. Pomimo tego materiał ten cechują wysoka elastyczność. Dzięki temu rękawice nitrylowe czarne S czy L nie ulegają pęknięciu w łatwy sposób, nawet jeśli założy je osoba o większych dłoniach.

 

Mocne rękawice nitrylowe czarne

 

Pomimo wykonania z gumy syntetycznej rękawice nitrylowe czarne pozostają mocne i elastyczne. Nie ulegają łatwemu uszkodzeniu. Są również odporne na działanie większości substancji chemicznych. Skutecznie blokują czynniki szkodliwe przed kontaktem ze skórą.

Rozmiary rękawic nitrylowych czarnych

Rękawice nitrylowe czarne S i M idealnie sprawdzają się przypadku mniejszych, głównie damskich, dłoni. Dzięki doskonałemu dopakowaniu do dłoni, zapewniają wysokim komfort użytkowania. Nie zsuwają się nawet podczas wykonywania intensywnych ruchów. Z kolei rękawice nitrylowe czarne L oraz XL to wariant dla osób o większych dłoniach.

Rękawiczki nitrylowe czarne – tabela rozmiarów

Rozmiar

Średnia długość (mm)

Średnia szerokość (mm)

Ilość sztuk w opakowaniu


Extra small (XS)


≥ 240


≤ 80


100

Small (S)

≥ 240

80 ± 10

100

Medium (M)

≥ 240

95 ± 10

100

Large (L)

≥ 240

110 ± 10

100

Extra large (XL)

≥ 240

≥ 110

100