Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Rękawice chirurgiczne Protexis Latex

Producent:

Kod produktu: CAR-2D72NS**

Opis

 

Rękawice chirurgiczne półsyntetyczne lateksowo-nitrylowe, trójwarstwowe Protexis Latex

Wewnętrzna warstwa rękawic chirurgicznych jest całkowicie syntetyczna i wystarczająco elastyczna, by nie ulegała pękaniu podczas rozciągania. Skutecznie oddziela dłoń użytkownika od lateksu. Specjalnie przygotowana powierzchnia zewnętrzna w rękawicy Protexis Latex, z użyciem technologii modyfikacji powierzchni (SMT), zastosowana jest w celu zapewnienia wyjątkowo rzeczywistego czucia i właściwej chwytności.

Bezpudrowe rękawice lateksowo-nitrylowe

Specjalna budowa medycznych rękawic chirurgicznych w użytkowaniu zapewnia komfort naturalnego lateksu, barierowość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia, rozdarcia i przekłucia.

Jałowe rękawice chirurgiczne – zastosowanie

Rękawiczki chirurgiczne są produktami jałowymi. Każda para pakowana jest w oddzielne w sterylne opakowanie, które należy otworzyć tuż przed ich założeniem. Dzięki wyeliminowane zostaje ryzyko zakażenia pacjenta potencjalnie niebezpiecznymi dla życia i zdrowia patogenami, które mogą znajdować się na dłoniach operatora.

Jałowe rękawice stanowią zewnętrzną warstwę, która izoluje dłonie chirurga od pacjenta. Gwarantuje to również wysoki poziom bezpieczeństwa dla medyków w czasie przeprowadzania operacji.

Budowa jałowych rękawiczek

Rękawiczki wykonane są naturalnego lateksu, który zapewnia doskonałą elastyczność. Dzięki temu produkt jest odporny na pęknięcia oraz działania substancji chemiczny, w tym leków cytostatycznych. Wewnętrzna warstwa pokryta wykonana jest z syntetycznej gumy – nitrylu. Materiał ten jest wolny od białek lateksu. Dzięki temu rękawiczki chirurgiczne Potexis Latex są bezpiecznie dla medyków, którzy mają alergię na naturalny lateks. Dzięki temu mogą komfortowo – bez obawy o reakcje alergiczne – wykonywać wszystkie czynności.

Dzięki wykorzystaniu technologii modyfikacji powierzchni (SMT) zewnętrzna, lateksowa warstwa zapewnia bardzo dobre czucie. Dzięki temu wykonywanie delikatnych oraz precyzyjnych czynności nie stanowi problemu. Oferowane jałowe rękawiczki chirurgiczne zapewniają również bardzo dobrą chwytność – nawet gdy pozostają wilgotne. Wszystko to sprawia, że wykonywanie zabiegów chirurgicznych w rękawicach Potexis Latex jest znacznie łatwiejsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze – zarówno dla pacjenta, jak i lekarza.

Paramatry rękawic chirurgicznych

 

AQL

                                               

Ilość sztuk w opakowaniu


0,65


50 par

 

 

Zobacz pełen katalog rękawic chirurgicznych Cardinal Health: