Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Urologia Protezy Protezy prącia
Oferta

Protezy prącia

Producent:

Kod produktu:

Opis

 

Nowoczesna i skuteczna proteza prąca

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy protezy prącia marki Proges. Dostępne są zarówno modele hydrauliczne, jak i półsztywne. Zapewniają pełna dyskrecję oraz skuteczne rozwiązanie problemów erekcji po operacjach onkologicznych prostaty.

Hydrauliczny implant prącia

Proteza hydrauliczna prącia wszczepiana jest w ciało jamiste członka., dzięki czemu pozwala uzyskać skuteczną erekcję przy zachowaniu pełnej w pełni anatomicznego kształtu penisa.

Podczas pompowania proteza hydrauliczna prącia wypełniana jest specjalnym płynem implantowym z niewielkiego pojemnika, który wszczepiany jest do jamy brzusznej pacjenta. Dzięki zastosowaniu zaworu jednostronnego ciecz utrzymuje się w specjalnych cylindrach, zastosowanych w protezie. Gwarantuje to w pełni bezpieczne, a także skuteczne jej napełnienie.

Hydrauliczna proteza prącia – budowa

Dostępna w naszej ofercie hydrauliczna proteza prąca składa się z:

  • Zbiorniczka płynu implantowego wszczepianego do jamy brzusznej pacjenta,
  • Pompki implantowej ulokowanej w worku mosznowym, w której znajduje się również przycisk do zwalniania płynu,
  • Protezy prącia wyposażonej w cylindry, pozwalające na skuteczne i równomierne wypełnienie implantu.

Hydrauliczna proteza prącia zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki specjalistycznej budowie oraz wykonaniu z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów, jest ona trwała i nie powoduje infekcji. Elementy takie jak zbiorniczek z płynem, jest dodatkowo pokryty dodatkową powłoką, która zwiększa jego trwałość. Jednocześnie znacząco poprawia komfort życia pacjentów. Hydrauliczna proteza prącia szczególnie często stosowana jest w mężczyzn po operacjach nowotworów gruczołu krokowego, którzy na skutek zabiegu utracili możliwość naturalnego osiągania erekcji.

Hydrauliczne protezy prącia zbierają bardzo dobre opinie wśród pacjentów. Są wygodne w użytkowaniu, dyskretne oraz pozwalają na przywrócenie sprawności seksualnej.

Półsztywna proteza prącia

Kolejnym z oferowanych produktów jest półsztywna proteza prącia. W przeciwieństwie do wariantu hydraulicznego, stosowana jest u mężczyzn, którzy na skutek różnych zaburzeń nie mogą osiągnąć pełnej erekcji.

Taka proteza prącia wykonana jest z bezpiecznych materiałów elastycznych. Zawiera nitrylowy rdzeń, który zapewnia optymalną sztywność oraz wysoką trwałość takiego rozwiązania.

Zalety półsztywnej protezy prącia

Tak jak proteza hydrauliczna prącia, wariant półsztywny pozwala znacząco poprawić jakość życia seksualnego. Dzięki specjalnej budowie nie zaburza anatomicznego kształtu członka, tym samym nie powoduje dyskomfortu oraz pozwala zachować pełną dyskrecję.

Podczas gdy proteza hydrauliczna prącia stosowana jest pacjentów, którzy ze względu na przebyte schorzenia w ogóle nie mogą osiągać erekcji, proteza półsztywna wykorzystywana jest u mężczyzn z zaburzeniami wzwodu. Dzięki wczepieniu jej w do ciała jamistego, członek osiąga znacznie lepszą sztywność, która przekłada się na odczuwalnie lepszy komfort współżycia.

Zapraszamy również do lektury artykułu: Hydrauliczna proteza prącia jako alternatywa w leczeniu zaburzeń erekcji w XXI wieku.

 

Producent COLOPLAST