Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Radiologia Radiologia ogólna Procesor Carestream MEDICAL X-RAY model 102
Oferta

Procesor Carestream MEDICAL X-RAY model 102

Producent:

Kod produktu:

Opis

 

Procesor Carestream MEDICAL X-RAY model 102

Medyczny procesor klisz rentgenowskich Carestream KMX 102 zapewnia niezawodne i pewne działanie za bardzo przystępną cenę. To mieszczące się na biurku urządzenie można zainstalować w niemal dowolnym miejscu w klinice, gabinecie lub innej placówce ochrony zdrowia. Prosta, zoptymalizowana konstrukcja zapewnia wysoką niezawodność oraz łatwość eksploatacji i utrzymania. 

Zaskakująca jakość

Mimo że zostało zaprojektowane do ogólnych zastosowań radiologicznych, to niewielkie, mieszczące się na stole urządzenie potrafi zapewnić zaskakującą jakość obrazu jak na procesor płytkozbiornikowy - szczególnie gdy zostanie zastosowany w połączeniu z medycznymi kliszami rentgenowskimi i odczynnikami firmy Carestream.

Filmy o szerokości do 35 cm
Możliwość przetwarzania klisz w arkuszach o wymiarach od 10x10 cm do 35x43 cm oraz filmów w rolkach o szerokości do 35 cm.

Gotowe klisze po mniej niż 2 minutach
Klisze można oglądać już po 1 minucie i 45 sekundach. W przypadku standardowej obróbki ręcznej, czas ten wydłuża się do 5 minut.

Oszczędność odczynników, wody i energii
Zużycie mniejszej ilości odczynników i obniżenie kosztów dzięki "inteligentnemu", sterowanemu przez mikroczujnik automatycznemu dopełnianiu na podstawie faktycznie przetworzonej powierzchni klisz. Tryb oczekiwania pozwala zaoszczędzić wodę i energię w czasie, gdy procesor nie jest wykorzystywany.

Łatwość obsługi i konserwacji
Wygodny w użyciu pulpit operatora ułatwia napełnianie zbiorników podczas cyklu nagrzewania. Dzięki sterowaniu mikroprocesorowemu, ustawianie temperatury jest łatwe i precyzyjne. Procesor automatycznie sygnalizuje gotowość do przetworzenia następnej kliszy. Występowanie niewielkiej ilości części ruchomych i łatwo dostępne racki transportujące klisze ułatwiają konserwację i serwis.