Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Stomatologia Podkłady Cementy podwójnie utwardzalny cement CoreXFlow
Oferta

podwójnie utwardzalny cement CoreXFlow

Producent:

Kod produktu: DET / 606.67.330

Opis
 
Preparat Core-X Flow to podwójnie utwardzalny cement kompozytowy składający się z bazy i katalizatora do odbudowy zrębu koronowego oraz cementowania wkładów endodontycznych. Materiał jest umieszczony w samomoeszającej strzykawce ułatwiającej aplikację. Core-X Flow należy stosować po uprzedniej aplikacji systemu wiążącego do zębiny i szkliwa. Produkt ten można łączyć z wieloma systemami wiążącymi, w tym ze wszystkimi systemami wiążącymi firmy DENTSPLY.
Jedną z podstawowych zalet materiału jest wyjątkowa szczelność osiągana podczas cementowanie wkładów z włókien szklanych.
 
Wskazania:
- odbudowa zrębu koronowego w zębach żywych i martwych (wymiana istniejących wypełnień i/lub utrata tkanek twardych) jako etap poprzedzający wykonanie pośrednich uzupełnień protetycznych,
- cementowanie wkładów koronowo-korzeniowych z włókien szklanych.
Właściwości użytkowe:
- samomieszajaca strzykawka pozwala uzyskać konsystencję wygodną do bezpośredniej aplikacji przy wykorzystaniu kształtek pierścieniowych lub celuloidowych podczas odbudowy koron zębów,
- Core-X flow może być aplikowany na czysty kartonik do mieszania i manualnie przenoszony przy użyciu wybranych przez lekarza instrumentów.
 
Opakowanie:
Strzykawka 4,75g