Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Sprzęt ogólnomedyczny Podkłady chłonne Podkłady chłonne Ultrasorbs AP
Oferta

Podkłady chłonne Ultrasorbs AP

Producent:

Kod produktu:

Opis

 

Podkłady chłonne Ultrasorbs AP doskonale sprawdzają się w przypadku bezcewnikowego prowadzenia nietrzymania moczu, unieruchomionych pacjentów. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się na oddziałach Ogólnych i Pooperacyjnych, OIT, Intensywnej Opieki Kardiologicznej, SOR, Traumatologii, Oddziałach Pediatrycznych i Noworodkowych – czyli wszędzie tam, gdzie często dochodzi do utraty płynów przez osoby chore.

Podkłady na łóżko Ultrasorbs AP są stosowane w tysiącach szpitali w Polsce i na świecie. Dzięki zdolności do absorpcji dużej ilości płynów oraz neutralizacji zapachówzapewniają pacjentom komfort oraz dyskrecję. Z kolei dzięki potwierdzonej klinicznie, skutecznej ochronie skóry, stanowią istotny element zapobiegania odleżynom.

Opatentowana technologia absorpcji płynów

Technologia SuperCare pozwala podkładowi higienicznemu na utrzymanie wilgoci z dala od skóry i uzyskanie suchej powierzchni.

Ochrona przed przeciekaniem

Warstwa AquaShield, w która wyposażone są podkłady chłonne, zapewnia ochronę przed przeciekaniem. Pozwala to na rzadszą zmianę pościeli, bez konieczności podwójnego podkładania!

Chłonność

Dzięki technologii SuperCore podkład Ultrasorbs AP po zaabsorbowaniu nawet znacznej ilości płynów pozostaje płaski. Nie marszczy się, nie pęcznieje i nie ulega rozwarstwieniu.

Paroprzepuszczalność

Zdolność przepuszczania pary wodnej pozwala na znaczne zwiększenie komfortu pacjentów. Podkłady medyczne Ultrasorbs AP są idealne do ochrony powierzchni łóżek wyposażonych w system terapii powietrznej.

Produkt dostępny jest w rozmiarach:

  • niesterylne 61 x 91 cm
  • niesterylne 45 x 61 cm
  • niesterylne 25 x 40 cm
  • niesterylne 61 x 91 cm
  • sterylne 60 x 91 cm
  • sterylne 45 x 61 cm

Zobacz także: podkłady chłonne Ultrasorbs OR