Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Home Pod dobrą opieką

Pod dobrą opieką

SKAMEX – partner akcji „Pod dobrą opieką”

 

Mottem naszej firmy jest „Jakość w trosce o bezpieczeństwo”. Głęboko wierzymy w znaczenie tego hasła i pragniemy, aby nasze produkty naprawdę miały pozytywny wpływ na bezpieczeństwo i komfort, nie tylko pacjentów, lecz również personelu medycznego, zwłaszcza pielęgniarskiego.

Z tego względu postanowiliśmy przyłączyć się do akcji „Gazety Wyborczej”, realizowanej pod hasłem „Pod dobrą opieką”. To wyjątkowe wydarzenie, w którym na pierwszym planie postawione zostały pielęgniarki.

Zawód ten nie jest w naszym kraju odpowiednio doceniany. Brak wystarczającej liczby zatrudnionych sprawia, że pielęgniarki są przeciążone pracą, co znacząco wpływa na jakość opieki nad pacjentami, a pośrednio – także na koszty ponoszone przez dyrekcję szpitali.

Jakie mamy cele?

Jako firma, która od 30 lat jest blisko kadry pielęgniarskiej – w pełni rozumiemy jej problemy i potrzeby. Stale pozyskujemy i oferujemy rozwiązania sprzętowe, które pozwalają zaoszczędzić czas i zadbać o komfort pracy w szpitalach, a także zapewnić bezpieczeństwo pacjentów i personelu. W ramach współpracy z „Gazetą Wyborczą” chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom pielęgniarek, podkreślić wagę ich zawodowych działań i odwdzięczyć się troską tak ogromną jak ta, którą one na co dzień okazują pacjentom. Tym razem „dobra opieka” oraz uwaga społeczeństwa i naszej firmy będą zwrócone w ich kierunku.

Co planujemy?

Ze swojej strony w ramach akcji – przedstawimy merytoryczne aspekty, które są znaczące dla personelu pielęgniarskiego, budzą wątpliwości lub wskazują potrzebę zmian. Ukażemy również możliwości technologiczne, będące odpowiedzią na powyższe zagadnienia.

Uczestnictwo w akcji jest spójne z wartościami naszej firmy, a czas, który został dla niej przypisany jest tym bardziej wyjątkowy, ze względu na fakt, iż rok 2020 został ogłoszony przez WHO Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarek i Położnych. Uważamy, że objęcie patronatu nad tak szlachetną inicjatywą jest powodem do dumy. Z tego względu zachęcamy do obserwowania naszej aktywności w ramach tego przedsięwzięcia.