Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Pennine

Sprzęt medyczny Pennine Healthcare 

Pennine Healthcare jest jednym z wiodących producentów angielskich produktów jednorazowego użytku, produktów sterylnych i zestawów przygotowywanych na zamówienie. Dystrybutorem Pennine w Polsce jest Skamex. Pennine specjalizuje się w następujących obszarach:

- produktach do anestezjologii,
- respiratorach,
- produktach do gastroenterologii,
- produktach do urologii,
- produktów do ssania chirurgicznego
- mikroodsysaniu,
- laparoskopii,
- zestawach do procedur chirurgicznych przygotowanych na zamówienie

Produkty medyczne

Firma powstała w roku 1963 cały czas się rozwija. Dystrybuuje swoje produkty w ponad 50 krajach na całym świecie i zatrudnia ok. 380 osób w swojej siedzibie w Derby. Zgodnie z procedurami ISO 9001 i ISO 13485, Pennine stale się rozwija, aby sprostać wymaganiom co do standardów w zakresie sterylności produktów jednorazowego użytku. Stała inwestycja w ludzi, szkolenia i technologie, pozwala na dostarczanie ciągle rosnącej ilości wysoko wyspecjalizowanego asortymentu, przyjaznego użytkownikom. Istotne  umiejętności w produkcji i projektach sprawiają, że Pennine jest konkurencyjny w zakresie innowacji medycznych, elastyczny i dobrze reagujący na potrzeby swoich klientów i biznes w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów pochodzenia brytyjskiego.

Wizja Pennine to posiadanie statusu światowej klasy angielskiego producenta produktów medycznych, poprzez służenie i dostarczajnie klientom globalnym wyjątkowego serwisu, innowacji a także poprzez nieustanny rozwój.  

 

Skamex dystrybuuje produkty Pennine.

zobacz końcówkę do odsysania Belluci z Flexiset

 

Lista produktów producenta Pennine

Brak produktów w dla tego producenta