Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN

Medin

Sprzęt medyczny Medin

MEDIN a.s. jest czeską firmą z siedzibą w Nové Město na Moravě skupiającą swoją produkcję i dystrybucję na produktach medycznych oraz implantach. Tradycja firmy Medin zaczęła się wraz z produkcją wyrobów i narzędzi stomatologicznych ponad 60 lat temu. Obecnie portfolio firmy obejmuje cztery główne grupy produktów w zakresie traumatologii, chirurgii, ortopedii i stomatologii. Medin pozycjonuje się wśród największych europejskich producentów narzędzi medycznych dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów.

Narzędzia stomatologiczne MEDIN

Uzupełniającą ofertą produktów Medin są profesjonalne seminaria, warsztaty i certyfikowane kursy dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników medycznych prowadzonych w  siedzibie lub nieruchomościach należących do firmy.

Wietła stomatologiczne 

W zakresie stomatologii firma zaczęła swoją produkcję od szczypiec oraz wierteł stomatologicznych, a obecnie posiada w ofercie ponad 2000 produktów dentystycznych dla stomatologów. W asortymencie Medin można znaleźć produkty zarówno do diagnostyki, ortodoncji, chirurgii, czy wzmocnienia i odbudowy zębów, jak i wyposażenie do sterylizacji oraz produkty pomocnicze.

 

Skamex jest dystrybutorem Medin w Polsce.

Producent oferuje produkty takie jak: wiertła diamentowe, wiertła z węglika spiekanegomiazgociągi, pilniki maszynowe.

Lista produktów producenta Medin