Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Maxter Healthcare

Sprzęt medyczny Maxter Healthcare

Maxter Healthcare Pte. Ltd. należy do światowego koncernu, produkującego sprzęt medyczny – Supermax Corporation Berhad. Firma powstała w roku 2000 i od tej pory specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji rękawic medycznych pod marką Aurelia. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Singapurze.

Firma na chwilę obecną posiada 11 fabryk na całym świecie. Od początku swojego istnienia wyprodukowała i sprzedała łącznie 26 miliardów par rękawiczek, które trafiły do 150 krajów na 6. kontynentach.

 

Rękawice diagnostyczne

W ofercie Maxter Healthcare Pte. Ltd. znajdują się rękawiczki diagnostyczne lateksowe oraz nitrylowe. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość, dostępna w przystępnej cenie. Szeroka paleta produktów sprawia, że rękawice diagnostyczne marki Aurelia są liderami sprzedaży między innymi w Ameryce Północnej, Azji oraz na Bliskim Wschodzie.

 

Rękawiczki diagnostyczne pudrowane i bezpudrowe

Celem marki Maxter Healthcare Pte. Ltd. jest podnoszenie standardów opieki nad pacjentami placówek ochrony zdrowia poprzez oferowanie najlepszych rozwiązań w zakresie rękawiczek medycznych. By to osiągnąć firma stale prowadzi badania nad rozwojem swoich rękawiczek diagnostycznych pudrowych i bezpudrowych. Główne centrum badawcze Maxter Healthcare mieści się w siedzibie głównej przedsiębiorstwa w Singapurze.

 

W naszej ofercie znajdują się produkty Maxter Healthcare. Wśród nich są: Aurelia Latex bezpudrowe, Aurelia Latex pudrowane oraz Aurelia nitrile.

Lista produktów producenta Maxter Healthcare