Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Korek dezynfekcyjny SwabCap

Producent:

Kod produktu: SCXT3-2000

Opis

Koreczek dezynfekujący SwabCap to kolejny z wyjątkowych produktów amerykańskiego koncernu medycznego ICU Medical.

Korki SwabCab posiadają właściwości dezynfekujące. W ciągu zaledwie 30 sekund skutecznie zabijają groźne dla zdrowia pacjentów patogeny, które mogą znajdować się na portach dostępu naczyniowego.

Zabezpieczanie portu poprzez koreczek dezynfekujący

Podstawową i niezwykle ważną funkcją koreczków SwabCap jest zabezpieczanie portów dostępu naczyniowego. Dzięki temu skutecznie są one chronione przed zanieczyszczeniem.

Koreczki SwabCab pozwalają również na ujednolicenie procedur dezynfekcji. Wszystko dzięki zawartości 70% alkoholu izopropylowego. Niszczy on wszystkie bakterie i wirusy, odkażając zawór oraz zapobiegając osadzaniu się na nim kolejnych patogenów.

Budowa korków SwabCap

Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego o jaskrawym, pomarańczowym kolorze. Od środka koreczki SwabCap są pokryte warstwą alkoholu, który działa bakteriobójczo.

Konstrukcja ciasno przylega do gwintu zaworu. Dzięki temu nie pozostawia wolnej przestrzeni, która jest doskonałym miejscem do rozwoju drobnoustrojów.

Zalety SwabCap

Korzystanie z koreczków SwabCap stanowi ogromne ułatwienie dla personelu medycznego pracującego w szpitalach. Dzięki nim mają oni pewność, że porty dostępu naczyniowego są zawsze odkażone i właściwie zabezpieczone. Ponadto przyspieszają cały proces dezynfekcji. Alkohol izopropylenowy w ciągu zaledwie 30 sekund niszczy drobnoustroje, oczyszczając cały, skomplikowany port dostępu naczyniowego.

Inne zalety koreczków dezynfekujących obrazuje poniższa tabela.

SwabCap

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat koreczków dezynfekujących SwabCap: