Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

KOO Industries

KOO Industries to międzynarodowa korporacja zajmująca się produkcją i usługami medycznymi z siedzibą w Szanghaju w Chinach - jednym z najszybciej rozwijających się miast na świecie.

Specjalizują się w innowacyjnych urządzeniach anestezjologicznych / oddechowych, a zaangażowanie i kompetencje wykwalifikowanych pracowników są podstawową gwarancją naszych produktów i usług.

Koo Industries jest obecnie właścicielem filii w Europie, Ameryce i Azji. Koo Medical to światowej klasy produkcja najbardziej innowacyjnych i wartościowych produktów dostępnych na rynku medycznym.

Lista produktów producenta KOO Industries
  • Maska-krtaniowa-skamex_1155_90x60 Maska krtaniowa Crystal Airway Mask Maska krtaniowa Crystal Airway Mask  Maska krtaniowa jednorazowego użytku Cechy produktu: stabilizator uszczelnienia dren do napełniania mankietu wbudowany w ścianę rurki oddechowej rozmiary od 1 do 5 kodowanie... Czytaj więcej
  • Maska-krtaniowa-koo-contour-plus_1966_90x60 Maska krtaniowa Koo Contour plus Maska krtaniowa Koo Contour plus Sterylna Jednorazowego użytku Wykonana z PCV Brak szkodliwych składników Anatomiczny kształt Ochrona przed wklinowaniem nagłośni Dostęp gastryczny z ujściem w osi rurki Ochrona... Czytaj więcej