Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN

HeTaiDa

Shenzhen Hetaida Technology Co., Ltd. (wcześniej Taida) to powstałe w 2009 roku chińskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i dystrybucji termometrów na podczerwień. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Parku Naukowo-Technologicznym Nanshan w mieście Shenzhen.

Termometry na podczerwień

Założyciel firmy Chen, jest ekspertem w dziedzinie technologii wykorzystania podczerwieni podczas badania temperatury. Rozwiązanie to stosowane jest powszechnie we wszystkich bezdotykowych termometrach.

Chen od 2003 roku zajmował się badaniem i rozwojem układów scalonych w termometrach na podczerwień. Początkowo jego rozwiązania wykorzystywane były w termometrach bezdotykowych firm szwajcarskich oraz amerykańskich.

Nowoczesne termometry zbliżeniowe

Hetaida od zawsze stawiała na rozwój najnowszych technologii. Dlatego od lat współpracuje z firmami zajmującymi się technologiami medycznymi z całego świata. Obecnie ich partnerami badawczymi oraz biznesowymi są takie przedsiębiorstwa jak: BRUAN, Microlife, Mike, American Amerrico, Mindray Medical, Neusoft Medical, Haier Biomedical, Pfizer Pfizer, Wyeth Wyeth oraz Fisher Price.

Hetaida każdego roku sprzedaje ponad 2 miliony sztuk termometrów bezdotykowych w 30 krajach na całym świecie. Ich produkty charakteryzują się wysokim poziomem zaawansowania technicznego, szeregiem nowatorskich rozwiązań oraz wysoką dokładnością pomiarów.

Termometry Shenzhen Hetaida Technology Co., Ltd. Dostępne są również w naszej ofercie. Są to modele: HeTaiDa HTD8808C oraz HeTaiDa HTD8813.

Lista produktów producenta HeTaiDa