Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN

Gallini

Sprzęt medyczny Gallini 

Firma Gallini rozpoczęła działalność ponad 20 lat temu w Mirandoli – sercu włoskiego przemysłu biomedycznego, gdzie znajdują się siedziba i fabryka produkcyjna firmy.

Gallini to lider rozwijającej się produkcji produktów opieki medycznej  i utrzymuje status jednej z czołowych firm w zakresie produkcji igieł do biopsji i cewników do drenażu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowanych lekarzy i inżynierów od technologii biomedycznych, produkty firmy Gallini były z sukcesem rozwijane przez lata, co stało się punktem odniesienia do dalszych badań i innowacji.

Sprzęt medyczny dla urologii

Aktualnie Gallini jest obecny na całym świecie, dzięki produktom dystrybuowanym w ponad 50 krajach, poprzez  wykwalifikowaną i godną zaufania sieć przedstawicieli.

Mimo wielu zmian, które nastąpiły od powstania firmy, filozofia i cel firmy Gallini pozostały niezmienione: pomagać opiece medycznej w spełnianiu jej misji i opiece nad pacjentami. Firma dąży do służenia klientom w taki sposób, aby mogły spełniać swoje oczekiwania, potrzeby, wypełniać swoje wartości. 

 

Dystrybutorem Gallini w Polsce jest Skamex.

 

Lista produktów producenta Gallini