Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Anestezjologia Filtry oddechowe Filtry mechaniczne Filtry Systemu Iso-Gard HEPA Light
Oferta

Filtry Systemu Iso-Gard HEPA Light

Producent:

Kod produktu:

Opis

Filtry Gibeck Iso-Gard® HEPA - wysoko wydajne mechaniczne filtry HEPA o właściwościach wymiennika ciepła i wilgoci. Określenie HEPA (High Efficiency Particulare Air) odnosi się do mechanicznych filtrów hydrofobowych o wysokiej wydajności. Filtry p/bakteryjno-p/wirusowe Iso- Gard® HEPA z właściwościami wymiennika ciepła i wilgoci chronią pacjenta i personel medyczny, obwody oddechowe i sprzęt do wentylacji przed zakażeniem krzyżowym. Wysoka wydajność filtracji (99.99999 %) w filtrach Iso-Gard® HEPA została potwierdzona certyfikatem przez niezależne jednostki badawcze.
Filtry dostępne w dwóch wersjach, jako Iso-Gard® HEPA Light i Iso-Gard® HEPA Small spełniają wszelkie wymogi jakościowe. Mogą być wykorzystywane zarówno w anestezji jak i w intensywnej terapii, tak po stronie pacjenta jak i maszyny (respiratora lub aparatu do
znieczulenia).

Iso-Gard® HEPA Light 

Według standardu CEN filtr ten otrzymał klasyfikację HEPA 13. Dodatkowo posiada on właściwości wymiennika ciepła i wilgoci. Dostępny jest w wersji dla pacjenta, z portem kapno (CO2) oraz jako filtr używany od strony maszyny (respiratora lub aparatu do znieczulenia).

Iso-Gard® HEPA Small

Ta kompaktowa wersja filtra Iso-Gard® HEPA Light może być stosowana zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Ten hydrofobowy filtr jest tak samo wydajny w zakresie ochrony bakteryjno – wirusowej jak jego większa wersja. Według standardu CEN filtr Iso-Gard® HEPA Small otrzymał klasyfikację HEPA 13 i jest idealny do zastosowań w anestezji z małymi przepływami.