Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Filtry infuzyjne

Producent:

Kod produktu:

Opis

Filtry Infuzyjne to urządzenia służące do zatrzymania mikroorganizmów: bakterii i grzybów, pęcherzyków powietrza, cząstek nieorganicznych. To dedykowane rozwiazania do róznych zastosowań w terapii płynowo-lekowej.

W zależności od typu są przeznaczone do podaży leków i płynów infuzyjnych, podaży lipidów, preparatów do żywienia, czy podaży leków i płynów infuzyjnych. 

Filtry Infuzyjne z serii I.V.STAR® firmy Codan wyznaczają standardy w terapii infuzyjnej. Dostępne są w 3 różnych rozmiarach w zależności od powierzchni filtrowania  (1,6; 4,5 i 10 cm2). Wybór filtra zależy od objętości i rodzaju płynu, jaki ma być podawany w danej terapii. Poza skuteczną filtracją zanieczyszczeń i bakterii, dodatkową korzyścią dla bezpieczeństwa pacjenta jest możliwość usunięcia powietrza z systemu przed podłączeniem do linii infuzyjnej. Mogą być stosowane zarówno do podaży grawitacyjnej jak i przy użyciu pomp oraz podaży cytostatyków (nie zawierają DEHP). 

Filtry infuzyjne I.V.STAR® firmy Codan- cechy:

  • zatyczkę Flowstop, która umożliwia wypełnienie zestawu płynem obojętnym i odpowietrzenie bez ryzyka kontaminacji linii
  • zastawkę antyzwrotną, która uniemozliwia cofanie się krwi w kierunku filtra
  • najmniejszą objętość wypelnienia

Filtry infuzyjne I.V.STAR®  to Jakość bez kompromisów!