Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Home Oferta Ginekologia Dren Ulmer
Oferta

Dren Ulmer

Producent:

Kod produktu:

Opis

 

Dren Ulmer

Z podstaw fizyki przepływów wynika oczywisty fakt, iż jeśli mamy do czynienia z serią otworów o tych samych rozmiarach w drenie to najwydajniej odsysa ten otwór, który znajduje się najbliżej źródła podciśnienia. Zastosowanie zmiennej średnicy otworów - tak, jak w drenie Ulmera™ - wyrównuje efektywność odsysania wzdłuż całej długości perforacji, przez co wzrasta całkowita skuteczność drenażu.

Dreny jałowe

Ponad dwa razy bardziej skuteczny niż konwencjonalne dreny

Badania kliniczne dowiodły, że dren Ulmera usunął ponad 50% więcej wydzieliny w trakcie pierwszego dnia po zabiegu operacyjnym w porównaniu z konwencjonalnym drenem Redona. W dniu drugim i trzecim dren Ulmera jest prawie 2,5 krotnie skuteczniejszy od drenów Redona, zwłaszcza na końcu dalszym. Okrągłe otwory, oraz delikatne odsysanie znacząco pomagają zredukować ryzyko zablokowania drenu wrastającą tkanką oraz urazu przy jego usuwaniu.

Dreny

Dren Ulmera umiejscowiony jest bezpośrednio w ranach chirurgicznych za pomocą trokarów. Wszystkie dreny są bezpieczne i nie przepuszczają promieniowania RTG. Dren Ulmera został zaprojektowany w ten sposób, by uczynić aktywny drenaż tak prostym i łatwym jak to tylko możliwe, od momentu założenia drenu do jego wyjęcia.

Dren chirurgiczny

Dren Ulmera ze stalowym trokarem. Jest stosowany do drenażu chirurgicznego ran pooperacyjnych pacjentów. Stwierdzono, że taki dren jest 2,5 razy skuteczniejszy od drenów tradycyjnych.