Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
 1. PL
 2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Detektor DRX Core

Producent:

Kod produktu:

Opis

Detektor DRX Core zaprojektowano z myślą o szybkiej, łatwej i ekonomicznej optymalizacji obecnie użytkowanego sprzętu do obrazowania. Możliwość integracji z istniejącymi systemami CR — zarówno ze stacjonarną aparaturą pracowni RTG, jak i z aparatami przenośnymi — pozwala uzyskać szybkość i wygodę użytkowania w pełni cyfrowych systemów.


Efekt? Możliwość korzystania z wszystkich zalet obrazowania DR dzięki modernizacji już użytkowanego systemu.

Dodatkowe korzyści

Zalety detektora DRX Core nie kończą się na jakości obrazu i wydajności. Oto kolejne:

 • Tryb detekcji wiązki: eliminuje konieczność przewodowego połączenia z generatorem i związane z tym problemy z serwisem OEM oraz pozwala na automatyczne rozpoczęcie akwizycji obrazów po wykryciu ekspozycji RTG przez detektor.
 • Stopień ochrony IP44: ochrona przed spryskiwaniem wodą z dowolnego kierunku.
 • Trój- i dwukolorowe wskaźniki LED stanu: lepsza sygnalizacja wizualna stanu zasilania, błędów i połączenia detektora.
 • Zapisywanie obrazów: automatyczny zapis obrazów wykonanych podczas ostatniego badania.
 • Zaawansowane oprogramowanie: użyteczne, niezawodne oprogramowanie DIRECTVIEW firmy Carestream lub przystępne cenowo, wszechstronne oprogramowanie Image Suite.

Doskonała jakość obrazu i lepsza wydajność dzięki modernizacji

Obrazowanie RTG 2D w płaszczyźnie umożliwia wygodne i niskodawkowe obrazowanie kończyn. Niejeden mały czy średniej wielkości szpital lub placówka/centrum ambulatoryjne z pewnością rozważa modernizację do w pełni cyfrowego systemu obrazowania, ale koszty z tym związane mogą utrudniać podjęcie decyzji. Oto rozwiązanie: detektor DRX Core pozwala na łatwą i przystępną cenowo modernizację do systemu DR. Wszyscy będą mogli skorzystać z zalet tego rozwiązania:

 • Radiolodzy docenią znakomitą jakość obrazów, poprawę możliwości diagnostycznych, opcję wykorzystującą scyntylator cezowy w badaniach niskodawkowych oraz szybkie przechwytywanie i renderowanie obrazów.
 • Administracja placówki zauważy zwiększenie wydajności, wzrost liczby pacjentów poddanych obrazowaniu w krótszym czasie, potencjalną oszczędność miejsca oraz poprawę wykorzystania środków trwałych.
 • Technicy skorzystają z uproszczonych procedur, krótszych czasów badań i wyjątkowej łatwości użytkowania.
 • Pacjentów ucieszą takie korzyści, jak krótsze czasy oczekiwania, szybsze diagnozy i potencjalnie wcześniejsze rozpoczęcie leczenia.

Uproszczenie procesów

CR to niezawodna technika obrazowania, jednak duża liczba etapów wchodzących w skład procesu może znacznie spowolnić pracę. Dzięki detektorom DRX Core można wyeliminować poszczególne etapy, przyspieszając wykonywanie badań.

 

DRX Core

 

 

Zobacz katalog detektora DRX Core: