Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Detektor Focus 35C

Producent:

Kod produktu:

Opis

Detektor Focus 35C, sterowany jest zaawansowanym oprogramowaniem Image Suite. Zapewnia on bezprzewodową pracę oraz doskonałą jakość obrazu dzięki wykorzystaniu technologii DR. Co najlepsze, detektor Focus 35C gwarantuje ostrość, która deklasuje Twój dotychczasowy sprzęt analogowy.

Pożegnaj się z wadami trapiącymi obrazowe w technologii analogowej

Radiografia to niezawodna metoda obrazowania, bardzo przydatna w procesie diagnostycznym. Jednak proces przetwarzania klasycznych zdjęć analogowych jest bardzo czasochłonny. Ponadto naraża on techników na ciągły kontakt ze szkodliwymi chemikaliami, zmusza do długiego przebywania w ciemni oraz wymaga częstego zakupu materiałów eksploatacyjnych.

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest obrazowanie CR, które nie wymaga zakupu i używania żadnych materiałów eksploatacyjnych. Jednak w przypadku ich stosowania nadal konieczne jest skanowanie i digitalizacja danych.

Detektor Focus 35C z oprogramowaniem Image Suite V4 może rozwiązać wszystkie te problemy. Pozwala na pełne wykorzystanie potencjału technologii cyfrowej, będąc przy tym rozwiązaniem przystępnym cenowo. Detektor Focus 35C doskonale sprawdza się w przypadku praktyk specjalistycznych, takich jak ortopedia, chiroplastyka czy weterynaria.

Do licznych zalet detektora Focus 35C należą:

  • Rozmiar wynoszący 35 x 43 cm z scyntylatorem jodku cezu do zastosowań w niskich dawkach,
  • Konstrukcja bezprzewodowa pomagająca zminimalizować ryzyko infekcji oraz poprawiająca bezpieczeństwo radiologów i techników w pracowniach RTG,
  • Tryb wykrywania wiązki, który eliminuje połączenie kablowe z generatorem i łagodzi OEM (przechwytywanie obrazu rozpoczyna się automatycznie po wykryciu detektora ekspozycja na promieniowanie rentgenowskie).

Dane techniczne

Wymiary: 35 x 43 cm

Waga: 3.36 kg

Rozdzielczość: 150 um

IPX: IPX1

Czas pracy na baterii: 5 godzin