Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Dentsply

Sprzęt medyczny Dentsply

DENTSPLY jest firma międzynarodową, wiodącym producentem i dystrybutorem produktów stomatologicznych i innych dóbr konsumpcyjnych w zakresie opieki zdrowotnej.

Narzędzia stomatologiczne Dentsply

Jej szeroka, ogólnoświatowa platforma produktowa pomaga stomatologom świadczyć usługi w zakresie ochrony zdrowia jamy ustnej począwszy od profilaktyki, do wymiany zębów. Oferta ochrony zdrowia jamy ustnej firmy DENTSPLY obejmuje wachlarz produktów od ogólnych towarów dentystycznych i produktów laboratoryjnych do produktów pomocniczych rynku stomatologicznego w zakresie ortodoncji, endodoncji i implantacji.

Narzędzia dla dentystów

Rozwiązania firmy Dentsplay znajdują odbiorców na całym świecie. Ponad 2 800 pracowników jest w codziennym, bliskim kontakcie z dentystami i innymi profesjonalistami w zakresie stomatologii, którzy polegają na produktach firmy w pracy z pacjentem i odpowiadaniu na ich potrzeby.

Załoga firmy Dentsply w zakresie produktów ochrony zdrowia dostarcza innowacyjnych rozwiązań również w zakresie urologii i chirurgii, zaprojektowanych w taki sposób, aby podnieść jakość życia użytkowników, opiekunów i praktyków.

Narzędzia dentystyczne

Obecnie w ponad 120 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie Dentsply w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie zdrowia kładąc silny nacisk na jakość, innowacje i serwis.

Skamex jest dystrybutorem Dentsply.

Producent oferuje produkty takie jak: Protaper Next, Protaper Gutaperka, Protaper sączki.

Dentsply

Lista produktów producenta Dentsply