Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN

Cerkamed

Sprzęt medyczny Cerkamed

Firma CERKAMED istnieje na polskim rynku stomatologicznym od 1993 roku. 

Firma wywodzi się z miejscowości Stalowa Wola, założycielami są Magdalena i Wojciech Pawłowscy. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu odbiorców, oczekujących produktów stomatologicznych nieodbiegających jakością od najlepszych marek zagranicznych Cerkamed opracował pierwszy preparat z zakresu chemii stomatologicznej – wytrawiacz BLUE ETCH. Jest on dzisiaj uznawany przez lekarzy stomatologów i ortodontów za najlepszy polski wytrawiacz. Znajduje się on w ofercie firmy Skamex, dystrybutora firmy Cerkamed.

Narzędzia stomatologiczne Cerkamed

Pierwszym produktem stomatologicznym Cerkamed były ochronne przyłbice cieszące się uznaniem lekarzy stomatologów w szpitalach i klinikach stomatologicznych. Dzięki wysokiej jakości produkcji i zastosowanych materiałów pierwsze przyłbice są jeszcze do dziś używane w gabinetach stomatologicznych. 

Cerkamed Medical Company

To polska firma produkująca wyroby medyczne dla stomatologii (stomatologia i endodoncja). Najbardziej rozpoznawalne produkty Cerkamed to np. CHLORAXID, ENDO-PREP CREAM, BLUE ETCH, ALUSTAT. Dostarcza produkty najwyższej jakości do precyzyjnej pracy, zapewniając dokładność i gwarancję niezawodności przez wiele lat. Produkty Cerkamed zostały już niejednokrotnie docenione przez najbardziej doświadczonych lekarzy. Dostarcza zaawansowane materiały stomatologiczne na 70 zagranicznych rynków. 

Cerkamed normy jakości

Obecnie w ofercie Cerkamedu jest 150 produktów spełniających europejskie i międzynarodowe normy jakości.

Cerkamed wdrożył systemy jakości zgodne z:

  • ISO 9001
  • ISO 13485
  • ISO 3107
  • MDD 93/42

Skamex jest dystrybutorem Cerkamed

Producent oferuje: narzędzia stomatologiczne, wiertła stomatologiczne, wiertła diamentowe, preparaty stomatologiczne

CERKAMED

Lista produktów producenta Cerkamed